Поради

Як правильно обрати горілку

Горілку вживають більшість населення, але такого ставлення до неї як у нашій країні, ви навряд чи де побачите. Без цього напою не обходиться, напевно, жодна значуща дата нашого життя, не кажучи вже про новорічні та різдвяні свята. У даній публікації ми розглянемо основні правила вибору високоякісного продукту, та як не переплатити за популярний бренд чи привабливу упаковку. Магазин алкоголю Хліб і Вино пропонує ознайомитися с асортиментом алкогольної продукції.

Визначаємо хорошу та погану горілку

Традиційна горілка – склад, який має лише два компоненти – етанол та воду. Її важко зіпсувати, якщо інгредієнти гарної якості. У даної продукції смакові властивості ледь відчутні, а після його споживання у невеликому обсязі не викликає похмілля.

Інша справа – фальсифікований товар, виготовлений з неякісних компонентів з недотриманням принципів виробництва. До того ж, споживання алкогольних напоїв без сертифікатів якості може нести загрозу для життя.

Складові хорошого продукту: на чому зробити акцент

Високоякісний спирт

Для виробництва беруть спирт, який одержують способом ректифікації. У порівнянні з дистилятом, він не містить смако-ароматичні властивості вихідного інгредієнта, тому насамперед необхідно наголосити на ступінь очищення, а не з чого виконаний. За ГОСТом при виробництві напою застосовують спирт 4-х рівнів очищення:

1.       «Базис» та «Екстра» – роблять із змішування зерна всіх сортів, картоплі, патоки та інших компонентів, що містять крохмаль, яких буває до 60%. Продукція має не більше 0,05-0,02% метанолу. Вона використовується для випуску недорогих напоїв для широкого вжитку.

2.       «Люкс» – виробляють із поєднання зерна та картоплі, але останнього має бути не більше 30 %. Кількість метанолу у складі не переходить межу 0,02%. Використовується для різних категорій горілки, включаючи преміальний клас.

3.       «Альфа» – випускаються виключно з пшениці та жита або їх комбінації. Об’єм метанолу не вище 0,003%. Йде виробництво напоїв з найвищим рівнем очищення.

Гарна вода

Це другий компонент якісної продукції. Похвально, якщо виробник вказує, звідки бере воду. Головне, щоб вона була не дистильована – даний інгредієнт не має корисних мінералів і є фактично порожнім.

Спеціалізований онлайн магазин алкоголю Хліб і Вино пропонує купити горілку високої якості за приємними цінами з доставкою на всій території країни.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button