Поради

Затискачі, що підтримують глухі – якісна арматура від “АЛИТ”

Прокладка і облаштування повітряних ліній електропередач потребують використання високоякісних комплектуючих. Необхідна різна арматура, яку можна знайти і купити в компанії «АЛИТ».
В каталозі представлені і затискачі підтримуючі глухі, використовувані для декількох проводів і різних підвісів. Якісна продукція, представлена ??компанією, підходить також для кріплення та підвіски проводів ЛЕП до гірлянд, а також для фіксації розрядників, які будуть використовуватися для захисту від блискавок.

Призначення та види продукції

Тросові затискачі представлені в різних варіантах. Підбирати їх можна з урахуванням конструктивних особливостей і реальних потреб у продукції. Вся продукція складається з певного набору компонентів, серед яких:
  • підвіска,
  • човник,
  • затискний пристрій.
Для кріплення і фіксації на гірлянді використовується елемент човник, для чого в ній є підвіски і шарніри. Для якісної установки елемента використовуються затискні пристрої, які розміщуються всередині елемента, а після установки перешкоджають ковзанню і прослизанню проводів.

Особливості функціонування затискачів

Принцип роботи конструкції базується на затисках, буде відрізнятися від їх різновиди та принципів. В процесі монтажу елементів необхідно враховувати такий параметр, як заземлення. В такому випадку пристрій буде оснащуватися затискною лапкою, яка і гарантує фіксацію. Для монтажу затиску в проміжку або на опорі використовуються надійні роликові елементи, які будуть забезпечувати візування або розкочування проводу. Саме запропонована продукція дозволяє виконати процес монтажу максимально швидко, виключити необхідність перекладки троса в затиск, а після укладання його на землю.
Використовувати товар можна для ЛЕП будь-якого рівня і класу. Важливо тільки підібрати плашку кріплення, яка буде залежати від діаметра дроту. У продаж надходять і багатороликові конструкції, які можуть бути використані для фіксації потужних сталевих канатів, застосовуються і для великих переходів. Перед установкою слід забезпечити певні умови. Підготувати місцевість для ЛЕП, після чого слід монтувати опори і попередити їх падіння, монтувати барабан з механізмом розкочування і тросом. Після цього можна приступати до монтажу розкочувальних роликів, а також анкерних кронштейнів і глухих підтримуючих затискачів від компанії «АЛИТ».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button