Поради

Як правильно підібрати шкільний посібник з математики?

Відповідальні батьки знають: дитині слід закінчити початкову школу з позитивними оцінками. Від набутих з 1-го по 4-й клас знать залежить успішність дитини у наступні навчальні роки. Одним з найважливіших і найскладніших предметів для малюка є математика. Цей курс вивчається протягом усього шкільного життя. Причому матеріал кожного наступного класу пов’язаний з попереднім. Ось чому до вивчення арифметики у 4 класі треба підходити відповідально.

Чому у 4-му класі у малюка виникають труднощі з математикою

Якщо таблицю множення у попередні роки опанувати нескладно, а назви 4 арифметичних дій вже знайомі дитині, операції з багатозначними числами потребують від маленької людини уважності, напруженої роботи мозку.

Іноді малюк може відволіктися від задачі чи приклада і зробити помилку. Буває і так, що дитині важко засвоїти правила множення чи ділення в стовпчик. Це призводить до появи у щоденнику негативних оцінок. Причому їх слід швидко виправляти, тому що малюк закінчує важливу ланку шкільного життя: початкову школу.

Чому курс математики корисний для дитини

Кожна доросла людина має вміти рахувати у різних повсякденних та побутових ситуаціях, наприклад, для розрахунків на касі у супермаркеті. Також математичні знання потрібні у таких сферах:

  • кулінарії (тут треба зважувати продукти);
  • ремонті та будівництві (важливо розрахувати кількість будівельних матеріалів);
  • сільскому господарстві (адже фермер має знати поголів’я худоби, прибутки від продажу м’яса та молока та ін.).

А ще такі знання потрібні фахівцям з точних та навіть гуманітарних наук. Адже, наприклад, філолог має знати про трикутник Щерби, який систематизує голосні звуки. Також математика розвиває логічне мислення, креативність, старанність, цілеспрямованість. Ось чому цей курс необхідний школяреві.

Чим можна доповнити шкільний підручник малюка

Дитині сподобаються книги серії “Цікава математика”. Але важливо ще купити брошуру-розв’язник до її шкільного підручника. Книга гдз математика 4 клас містить відповіді на усі запитання та завдання з підручника. Але під час її пошуку треба врахувати такі відомості:

  • рік видання;
  • автора;
  • формат посібника (друкований чи електронний).

Брошуру можна використовувати для перевірки роботи школяра дорослими, самоконтролю учня чи списування. Найкориснішими є перші 2 способи праці з розв’язником. Адже малюкові треба засвоїти методики розв’язання задач та прикладів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button