Поради

Як вибрати жіночу сумку по фігурі та зросту?

Кожна жінка намагається зробити так, аби все в її образі було гармонійним. Зазвичай вона продумує всі нюанси, коли підбирає одяг і взуття, орієнтуючись на свої фігуру та зріст. Але часто при покупці сумки чи рюкзака про такий важливий критерій забувають, і це неправильно. Невдало обрана модель може підкреслити те, що виділяти б не хотілось, і сховати те, чим жінка пишається. Великий асортимент аксесуарів в інтернет-магазині Samsonite https://samsonite.ua/ дозволить знайти сумку, яка вам точно пасуватиме. 

Основні рекомендації

Дизайнери та стилісти розробили деякі поради, які допоможуть підкреслити красу фігури за допомогою сумки. Вони дадуть можливість вибрати гармонійний варіант.

За зростом 

Рекомендується дотримуватися таких порад при виборі сумки чи рюкзака:

  • жінкам невисокого зросту краще обрати варіант середнього розміру та відмовитися від об’ємних моделей — оптимальні клатчі та крос-боді;
  • для середнього зросту підходять майже всі моделі сумок — робити вибір варто орієнтуючись в основному на одяг;
  • великі сумки та об’ємні рюкзаки найкраще підходять високим жінкам, але тут варто брати до уваги також пропорції тіла.

Але це не єдиний критерій вибору аксесуара.

За особливостями фігури

Для жінок з широкими плечима краще підійдуть не рюкзаки, а ті ж самі крос-боді чи моделі, що носяться в руках. Вони допоможуть збалансувати пропорції тіла. Для представниць пишної краси навпаки краще відмовитися від невеликих сумок і віддати перевагу містким рюкзакам і шоперам, які будуть гармоніювати з фігурою. 

Найголовніше у виборі сумки

Можна взяти до уваги все вищезазначене, але пам’ятайте, що це тільки рекомендації. Ви самі вирішуєте, що підкреслювати у своїй фігури, а що приховувати. Не бійтеся експериментувати та знаходити нові рішення, шукати те, що найкраще працює саме для вас.

Аксесуари відомих брендів створені для того, щоб допомогти вам знайти свій неповторний стиль і виглядати так, як ви самі того бажаєте. Якісні надійні вироби готові бути з вами в усіх ситуаціях, допомагати почуватися вільно й впевнено. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button