Поради

Розробка сайтів та магазинів на замовлення

Майже жоден бізнес не може нормально функціонувати без сайту, особливо коли мова йде про магазини з товарами. Створити самостійно веб-ресурс в інтернеті неможливо без спеціальних знань. На щастя є компанії, спеціалізацією яких є розробка сайтів з нуля під замовлення. Про одну з них ми сьогодні детальніше й розповімо.

Коротко про компанію GTS Agency

Компанія GTS Agency займається створенням інтернет сторінок. Спеціалісти можуть виконати буквально будь-яке завдання замовника. Агенція створює такі ресурси:

  • Корпоративні сайти. Їх замовляють власники компаній для того, щоб максимально розкрити інформацію про свою діяльність потенціальним клієнтам. На таких сторінках розміщаються дані про власників, історію створення, опис товарів й послуг тощо. Кожен замовник надає детальну інформацію, яку обов’язково розміщають на сайті.
  • Інтернет-магазини. Дуже багато людей замовляють саме такі сайти, щоб продавати товари. Цей бізнес стає все поширеніший і мати інтернет-магазин дуже прибутково, особливо, якщо він створений якісно та правильно.
  • Розробка сайтів на платформах wordpress https://gts-agency.com/magazin-wordpress/, opencart, laravel. Це спеціальні системи на яких розміщаються сайти. На них є всі інструменти для оформлення, просування та наповнення сторінки контентом. Вибір платформи залежить від вподобань та потреб клієнта.

Замовити розробку сайту у компанії GTS Agency дуже просто. Для цього потрібно зателефонувати по номеру телефону вказаному на сайті, або заповнити онлайн форму для зворотного зв’язку. Менеджери передзвонять і зможуть обговорити з клієнтом всі завдання.

Портфоліо GTS Agency

Компанія GTS Agency співпрацювала з багатьма відомими брендами. Спеціалісти для них робили сайти та корпоративні сторінки. Ось декілька прикладів:

  • PNB. Це бренд, який родом із США. Компанія відома на весь світ. Вони пропонують різні професійні засоби для догляду за нігтями. Особливо популярними є їх гель-лаки. Зараз майже кожна жінка ходить в салони, щоб зробити манікюр і часто використовує саме їх товари для декору.
  • VDA. Це німецька асоціація автомобільної промисловості, в яку входять виробники авто та постачальники запчастин. Асоціація відома в широкому колі людей і їх сайт належить також GTS Agency.
  • BEDROOM. Українська компанія домашнього текстилю. Вони виготовляють покривала, постіль, рушники, подушки тощо. Їх сайт зроблений максимально зручно та продумано для людей.
  • UKRAUTO IMPORT. Сервіс, який займається доставкою та продажем авто з будь-якої точки світу. Відомий в Україні серед власників машин.

Це далеко не повний список компаній, яким GTS Agency створювали інтернет-сторінки. Повне портфоліо доступне на сайті.

Перелік послуг

Спеціалісти GTS Agency gts-agency.com можуть справитись із будь-яким завданням пов’язаним із сайтами. Окрім успішного створення корпоративних та інформаційних сайтів на різних платформах та інтернет-магазинів, компанія займається просуванням вже наявних ресурсів. Правильне просування може забезпечити велику кількість продажів та збільшити відвідуваність в декілька разів. Без реклами та постійної розкрутки нормальне функціонування веб-ресурсу просто неможливе.

У компанії можна отримати детальні розрахунки, скільки буде коштувати сайт та всі інші дії з ним. Додатково спеціалісти складають детальний план створення, за яким можуть слідкувати замовники. 

Платформа для сайту обирається спеціалістами разом із клієнтом, адже ресурс повинен повністю відповідати вимогам та потребам. Загалом компанія займається розробкою з нуля і до повного просування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button