Поради

Як провести демонтажні роботи грамотно?

На шляху прагнення до досконалості без змін не обійтися. Змінюються часи, пріоритети, мода, можливості.

Особливість людини така, що їй постійно хочеться нового і кращого, тому люди поспішають позбавитися від старого. Не дивно, що демонтажні роботи актуальні донині.

_03

Навіть ламати потрібно вміти

Для їх проведення потрібні навчені, екіпіровані люди, тому що http://almaz-beton.com.ua/ — це складний захід, як і будівництво. Від працівників вимагається знання технології процесу, застосування безпечних методів роботи.

Для проведення демонтажних робіт задіюються електроінструменти (перфоратор, алмазне різання) і спецтехніка (автокран, бульдозер, гідроножиці і гідромолот). До роботи з технікою допускаються люди, що пройшли спеціальну підготовку.

Окрім того, перед початком будь-яких демонтажних робіт складається проект, з урахуванням конструкційних особливостей будівлі. У проекті обговорюються умови проведення робіт, тип і кількість інструментів, необхідність використання спецтехніки.

Подібні проекти розробляються висококваліфікованими фахівцями, а не рядовими виконавцями. Це необхідно, щоб демонтаж не привів до нещасного випадку або повного обвалення будівлі.

Що потрібно знати про демонтаж?

По-перше, повний демонтаж будівель проводиться зверху вниз: дах, балки, стіни, а потім підлога. Частковий демонтаж стін також проводиться зверху вниз, щоб не відбулося обвалення.

По-друге, демонтаж несучих стін проводиться тільки при одержанні дозволу у відповідних організацій. На час проведення робіт встановлюються додаткові опорні балки.

По-третє, іноді можливий демонтаж зі збереженням будматеріалів для вторинного їх використання. У таких випадках демонтажні роботи займають більше часу через те, що розбирати доведеться акуратно.

Так як при демонтажі утворюється багато пилу, осколків і сміття, то всю роботу необхідно виконувати в захисних засобах (окулярах, респіраторі, рукавичках). Для осадження пилу рекомендується змочувати руйновані елементи (стіни, дошки підлоги, стеля).

Через сильний шум, що супроводжує демонтажні роботи, їх слід приурочувати до певного часу доби, щоб не заважати іншим мешканцям. Кращий варіант, звичайно, заздалегідь з усіма домовитися про час проведення робіт.

Кнопка «Наверх»
Закрыть