Поради

Надійно і безпечно — головні якості житла в Туреччині

Купівля турецької нерухомості — це відмінний спосіб зробити капіталовкладення і потурбуватися про своє майбутнє. Розпорядитися житлом можна по-різному: жити в ньому особисто, здати в оренду, зробити ремонт і перепродати з вигодою. У будь-якому випадку покупець не програє.

Вибираючи нерухомість в Анталії на http://ohmat.net/ або будь-якому іншому регіоні, варто уявляти, що собою являє турецьке житло. Воно будується за іншим стандартам, ніж звикли українські інвестори. З ними рекомендуємо познайомитися, щоб розуміти якість об’єкта нерухомого майна.

12-11-15-foto-600x420-1

Надійно і безпечно — головні якості житла в Туреччині

Напевно багато досвідчених покупців в Україні не раз стикалися з недостатньо відповідальним підходом будівельників до своєї роботи. У підсумку дорогі квадратні метри демонструють недоліки в перші ж роки експлуатації. У Туреччині з таким не доведеться зустрітися. Тут будівництво регламентується нормами зведення будівель у сейсмонебезпечних територіях. Незважаючи на те, що землетруси в республіці бувають рідко, і вони невеликої сили.

Будинки в Туреччині зазвичай будують так. В основі будови монолітний залізобетонний каркас. Тут не сприймають зведення будівель тільки з цегли — це заборонено нормативами. Стіни ж можуть бути з пінобетонних блоків або ж саману.

Оскільки в цій країні виключно теплий і благодатний клімат, це впливає і на специфіку будівельних робіт. Традиційно в будинках стіни в одну цеглину. Причому турки вважають за краще використовувати матеріали місцевого виробництва.

Для додаткового утеплення можуть використовуватися пінополістирольні плити. А на них вже кріплять арматурну сітку і роблять штукатурку. Після будинку фарбують в будь-які кольори. На даху найчастіше можна бачити черепицю.

Усередині квартири в Туреччині в Анталії зазвичай обшиті гіпсокартоном. На них вже кладуть штукатурку і роблять фарбування або поклейку шпалер. Іноді ж штукатурку роблять прямо по цеглині.

Для турецької нерухомості стандартом вважається встановлення металопластикових вікон з подвійним склопакетом. Рідше зустрічаються дерев’яні пакети. На підлозі турки звикли використовувати кераміку, граніт, мармур, ламінат.

Нюанси, про які важливо знати покупцям

Варто представляти ще деякі особливості турецького будівництва. Наприклад, для місцевої нерухомості ванна — це рідкість. Зазвичай в будинках і квартирах стоять душові кабіни.

Турки воліють дбати про безпеку, встановлюючи хороші сталеві двері з дорогими замками. Вони не економлять на електриці: розетки тут можна побачити в прямому сенсі слова в кожному кутку.

Плануючи купівлю вторинної нерухомості в Туреччині, варто робити акцент на вивченні об’єктів на предмет їх обігріву. Тільки в деяких містах тут є централізоване опалення. При цьому теплий клімат може в зимову пору послужити злий жарт: на вулиці буде сира вогка погода, коли і вдома легко замерзнути.

Тому слід вивчати пропозиції: чи є в квартирі бойлер для підігріву води та обігрівачі. У деяких будівлях є спільний котел на всю будівлю. У теплих же регіонах зазвичай достатньо режиму обігріву в кондиціонері. У Туреччині можна знайти розкішну віллу з каміном, який виконує і роль опалювального обладнання.

Варто додати, що будівництво в республіці йде досить швидко. Традиційно будинок на двадцять квартир в п’ять поверхів зводять буквально за дев’ять місяців. При цьому покупці мають можливість в процесі коригувати планування під свої потреби.

Кнопка «Наверх»
Закрыть