Поради

Як створити у квартирі м’який затишок?

Дуже непросто обставити квартиру так, щоб кожен її закуток був вираженням самого господаря. Потрібно приділити увагу кожній дрібниці, починаючи від кольору шпалер і закінчуючи тематикою картин, які ви повісите на стіни. Проте найбільш пильно слід віднестися до підбору меблів. Адже це не стільки елемент дизайну, скільки запорука вашого комфортного життя у створеному своїми руками просторі.

24-05-16-foto-600x296-1

Якими бувають меблі?

Чесно кажучи, важко виділити якусь певну класифікацію. Допустимо, диван для гостьової кімнати може з таким же успіхом вписатися в коридор. Головне, щоб він відповідав кольоровій палітрі і стилю приміщення. Якщо ж згадувати найбільш відомі нам види меблів, то це:

  • дивани,
  • крісла,
  • ліжка,
  • пуфи,
  • софи.

Зазвичай саме цими предметами ми обставляємо наші оселі. Проте не усе так просто. Візьмемо наприклад дивани. Одних розкладних механізмів можна нарахувати з десяток і у кожного з них є свої переваги. Якщо ж казати про ті, які найчастіше використовуються, то це:

«Дельфін» — під основою є спеціальна секція, яка легко викочується і піднімається угору після чого фіксується. Така конструкція може витримувати значну вагу. Також можна відзначити надійність та довговічність.

«Єврокнижка» — це рекордсмен по популярності серед покупців як з України, так і з Європи. Зразу слід зазначити його простоту та надійність. Мало того, така конструкція має значний запас міцності і дозволяє максимально раціонально використовувати наявний в приміщенні простір. Сам механізм працює наступним чином: вперед викочується сидіння дивану, після чого спинка переводиться в горизонтальне положення. Важливою перевагою механізму є наявність ящику для білизни і подушок.

«Акордеон» забезпечує бездоганно рівне спальне місце. При чому розкладати його навіть простіше ніж «єврокнижку», проте для трансформації потрібно докласти зусилля. К недолікам можна віднести не дуже високу надійність. Приємною компенсацією виступає ящик для білизни.

Кожен з цих механізмів знайшов своє місце на ринку. Вони надійні і забезпечують комфортне місце для сну та відпочинку. Тому ви можете купити диван, який працює на основі будь якої системи із цих трьох. В якості додаткової альтернативи можна запропонувати «клік-кляк» та «викотний механізм».

Де здійснити покупку?

Якісні мякі меблі у м. Львів виробляє меблева компанія «Карпати». Важливим достоїнством компанії є можливість виробляти вироби по індивідуальному замовленню. Звичайно, набагато легше та простіше придбати вже готовий диван чи ліжко. Проте у ряді випадків шаблонне рішення не підходить під параметри приміщення.

Допустимо вам потрібно придбати м’який куток, який буде розкладатися і на якому можна буде зручно відпочивати. Але під метраж кімнати не підходить жодний виріб. В такому випадку ви можете викликати спеціаліста, який зробіть усі заміри. Невдовзі на фабриці ваше замовлення буде виконано.

В інтернет-магазині karpaty-mebli.com.ua також можна знайти чудові спальні, виконані в авторському дизайні. Вам не просто буде зручно на них спати. Вона стануть розкішним доповненням до загального концепту кімнати.

Якщо у вас є маленькі діти, то слід в першу чергу попіклуватися про їх спальне місце. Адже ліжка повинні мати спеціальні ортопедичні матраци, які будуть сприяти розвитку здорової постави. Професійно зроблені дитячі меблі ви можете знайти по вбудованому посиланню. При чому ціни на них встановлює сам виробник, виходячи із собівартості, а не посередник. Мало того, кожен виріб на львівський фабриці робиться максимально міцним, щоб витримувати усі бешкетства покоління, що підростає.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button