Поради

Як вибрати дитячий горщик і які бувають дитячі горщики

Як вибрати дитячий горщик, щоб малюкові було на ньому легко і комфортно? Як вгадати, який з безлічі горщиків підійде краще?

Думаю, що у багатьох в дитинстві були звичайні круглі горщики з кришкою. Найчастіше це були емальовані, а пізніше стали з’являтися пластмасові. Зараз такі все ще продаються. В основному їх використовують в дитячих лікарнях і дитячих садках. Для маленьких діток вони незручні: попа провалюється, горщик нестійкий, коли встаєш, він не відлипає, а емальовані ще й холодні. Але зараз є куди більш зручні варіанти.

Які бувають сучасні дитячі горщики

Перш за все вони відрізняються за видом отвору: є круглі і «анатомічні», у формі сідла. Круглі більше підходять для дівчаток, а для хлопчиків – сідельні, з виступом попереду.

Все більше в магазинах детские горшки складаються з двох частин: сам горщик і підстава, в який він вставляється. У функціональному плані це дуже зручно. Зазвичай підстава досить стійка і має спинку. А сам внутрішній горщик легко виливати і мити після використання. Варіантів таких горщиків маса: це і прості горщики-стільчики, і трони, і горщики-іграшки, і навіть музичні.

На що зверне увагу. На чому зупинити свій вибір

Перш за все значення має розмір отвору горщика. Можливо, горщик доведеться міняти в міру росту дитини. Якщо Ви тільки плануєте знайомити малюка з горщиком, то купіть просту модель. Ми починали ось з такого. Він невисокий, легкий і дешевий.gorshok1

Бувають схожі горщики, але не такі довгі. Ось їх точно надовго не вистачить. Дитина швидко переросте.

Був ще горщик-стільчик з круглим отвором, але він виявився занадто великим. Дочка в нього провалювалася. До того ж цей стільчик був спочатку не по росту. Доньці самій важко було на нього сідати і ніжки трохи звисали. Такий горщик ми використовували після року. Іноді моя дівчинка примудрялася прищемити собі ніжки на такому стільчику. І кришка дуже легко відламується (але також легко ставиться на місце). Ми її взагалі прибрали.

Бувають горщики-стільчики з меншим отвором. Тут треба порівнювати різні моделі вживу або приміряти до дитини.

Дітки до року ще не дуже добре сидять самі. А після року вони вже важчі. Тому варто задуматися і про стійкість дитячого горщика. Коли з першого горщика донька виросла, ми вирішили купити ще один.

Бувають ще й спеціальні дитячі горщики для подорожей: складні і надувні. Плюс їх у тому, що вони не займають багато місця в багажі. Їх можна використовувати в поїзді, на дачі, на пляжі. Треба буде задуматися про такий, перед тривалою поїздкою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button