Поради

Як вибрати дитячу зимову шапку

Різноманітність дитячих зимових шапок сьогодні велика. Одних тільки моделей, влаштованих зовсім по-різному, набереться з десяток: починаючи від класичної шапки-вушанки для хлопчиків і в’язаної шапочки для дівчаток, закінчуючи новомодними шапками-шоломами, кепі на хутрі, шапками-гумками, шапками в комплекті з шарфом, рукавицями і навіть капюшоном – всього не перелічити, але можна побачити на http://newkids.com.ua/. А тому, коли доводиться вибирати дитячу зимову шапку, необхідно виходити із загальних принципів підбору зимової шапки для дитини, а не загрузнути в суперечках про те, яка модель краще. А принципів цих, по суті, всього лише два.

31-10-15-foto-600x373-1

Перше правило – точно таке ж, як і для будь-якої іншого дитячого одягу: матеріал, дотичний зі шкірою дитини, повинен бути натуральним, а зовнішній – не продуватися і непромокати. Утеплення краще синтетичне, ніж хутряне, оскільки натуральне хутро може спровокувати алергію. Бавовна при зіткненні з головою і, особливо, обличчям, переважніше вовни, оскільки шерсть колеться і дратує.

Друге правило – модель, тканину, крій і навіть розмір дитячої зимової шапки визначається за умовами використання. Це означає, що в будь-яку погоду, і навіть у будь-який час року перегрів і переохолодження небажані. Якщо навіть у сильний мороз ви вимушені довго тримати без рухів дитину в санках, що, до речі, не варто робити, то голова його повинна бути утеплена як можна більш надійно. Але насправді будь-яка дитина повинна багато рухатися. І тут важливо не перебрати з утепленням. Добрій теплорегуляції в ранньому віці допомагає ніжна бавовняна хустка, зав’язана під шапку. Опинившись в приміщенні з морозу, дитини обов’язково треба роздягнути, не даючи спітніти їй.

Розмір дитячих зимових шапок визначається по колу голови:

  • у віці до 3 місяців вона становить приблизно 35-40 см,
  • 3-6 міс. / 42-44 см.,
  • 6-12 міс. / 44-46 см.,
  • 1-2 роки / 46-48 см.,
  • 2-3 роки / 48-50 см.,
  • 3-5 років / 50-54 см.,
  • 5-8 років / 52-56 см.

Модель дитячої зимової шапки може бути будь-якою, якщо дотримуються обидва принципи вибору. Втім, з точки зору практичної доцільності багато батьків останнім часом воліють купувати дитячі шапки-шоломи, з вовни з домішкою еластину на бавовняній підкладці. Личко малюка визирає у такому шоломі в «віконця», вуха і голова не продуваються, шия закрита, необхідності в шарфі немає, а капюшон на шапку-шолом при необхідності одягається дуже легко.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button