Поради

Як вибрати хорошу копію годинника

Якісні копії швейцарських годинників – атрибут для створення іміджу дуже популярний і, на щастя, куди більш доступний, ніж найскромніший по бренду і за вартістю оригінал. Досить сказати, що багато з публічних осіб і просто заможних людей обзаводяться невеликою колекцією таких копій, включаючи і копії тих оригінальних годинників, які у них вже є. На всякий випадок. Але така можливість, поєднувати оригінал і копію, є не у кожного. Тому, перш ніж придбати одну або дві моделі, які забезпечать вам і переконливу статусну деталь в образі і просто зручний прилад для обліку часу, слід визначитися, де краще зробити покупку і як її вибрати.

09-06-15-foto-600x450-1 (2)

Функціональність моделі

Годинники – в першу чергу повинні працювати … не на імідж, а за своїм прямим призначенням, тому немає сенсу купувати «пустушку», яка нічим, крім певної подібності і заповітних буковок на циферблаті вас не порадує. Вибирайте копію швейцарських годинників тільки на хорошому годинному сайті best-replica.com.ua – Бест-Реплика або в солідному магазині, так як саме в такому місці ви купите не копію, а а так звану репліку – виріб, який мало чим відрізняється від оригіналу внутрішньо і абсолютно не відрізнити зовні.

Розглянемо, чим вони відрізняються:

  • Матеріали механізму будуть не менш високої якості, ніж в дорогих годинниках, але виробництво менш відомої фірми, і забезпечать точний і бездоганний хід протягом багатьох років.
  • Шкіра для ремінця, можливо, буде не цієї екзотичної тварини, що на ремінці оригіналу, а просто високоякісна теляча з наведеним малюнком.
  • Скло – не по спеціальному замовленню з вмістом дорогих добавок, а звичайне ударостійке скло, можливо, з покриттям антивідблиску, якщо таке є на склі оригіналу.
  • Особливо великі відмінності існують в матеріалах корпусу – для оригіналів дуже часто застосовуються дорогоцінні метали і камені, титан, деякі особливо сучасні сплави, що вартують не набагато дешевше дорогоцінних металів і т.д. У репліці це буде високолегірована нержавіюча сталь з іонним напиленням, цирконій або фіаніт, майже таке ж тонке декоративне гравірування, причому різницю помітить хіба що фахівець озброєний хорошою лупою.
  • Різниця може бути ще й в точності ходу – припустимо, відхилення на десяті частки секунд замість сотих за певний проміжок часу і, як наслідок, необхідність коригувати годинник не раз на 5-10 років, а раз на рік-півтора.

Що представляють із себе репліки

Вироби можуть мати такі характеристики:

  • Використовувані в якісних копіях основні вузли механізму – теж швейцарські, хоча випущені не тими іменитими мануфактурами, сам бренд яких коштує чималих грошей, а більш скромними «робочими конячками» швейцарської годинникової промисловості, які поставляють годинним гігантам матеріали для складання відносно недорогих моделей.
  • Повна зовнішня схожість – обов’язково, інакше пропадає важлива складова принади такої покупки.
  • Внутрішнє – повний комплект всіх опцій і функцій, які присутні в оригіналу. З тими ж поправками – хронограф або спліт-хронограф, можливо, буде відміряти проміжки часу з похибкою на порядок вище, ніж оригінал. Але в будь-якому випадку, це будуть десяті або навіть соті частки секунди, тобто достатньо висока точність практично для будь-яких потреб, за винятком, хіба що, проведення високоточних наукових експериментів.
  • Звучання репетира може дещо відрізнятися від відповідного звукового сигналу в оригінальному виробі, але це в жодному випадку буде гарний звук і механізм, що видає його, буде настільки ж надійний.

Слід знати, що виготовлення такого роду копій – справа абсолютно законна і офіційна, почасти навіть заохочується виробниками оригінальної продукції. Особливо такої, якісної, яка сприяє популяризації оригіналу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button