Різне

Як вибрати кондиціонер в магазині “Кондиціонери Львів”

Останнє літо було настільки спекотним, що багато людей замислилися про вибір кондиціонера для свого будинку. З урахуванням широкого асортименту на ринку кліматичної продукції, дозволити купити собі його може кожен з урахуванням індивідуальних потреб. Моделі мають різні додаткові функції і різну цінову категорію. Відповідно кожен може вибрати кондиціонер на arctic.lviv.ua не переплачуючи за непотрібні йому функції, а це можливо зробити маючи відповідні знання, якими звичайний покупець, як правило, не володіє. Тому в цій статті ми спробуємо розповісти, як вибрати кондиціонер в магазині ” Кондиціонери Львів”, з урахуванням критерію ціна / якість.

Як вибрати кондиціонер в магазині "Кондиціонери Львів"

Для правильного вибору кондиціонера існують певні критерії. Всі ці нюанси зібрані співробітниками, які багато років займаються підбором і установкою кондиціонерів, їх багаторічний досвід допоміг нам створити коротку інструкцію з вибору кондиціонерів (варто розуміти, що вибір кондиціонера для будь-якого приміщення є індивідуальним рішенням). Але незважаючи на це вам стануть зрозумілі основні критерії вибору, і основні моменти.

Основне у виборі для будь-якого приміщення є розуміння призначення кондиціонера (власне як при купівлі будь-якої іншої техніки).

Вибираємо спосіб установки (тип) кондиціонера

При виборі слід визначиться з місцем його використання. Кондиціонери бувають різних виконань: стельові, настінні, підлогові, канальні, мобільні, касетні, моноблоковими або складеними у вигляді спліт-системи.
Для квартир або будинків кращим вибором кондиціонера буде настінна спліт -система або мульти спліт -система. Останній варіант використовують у випадках кондиціонування декількох приміщень, але з використанням обмеженої кількості зовнішніх блоків.

Котеджі і квартири з великою площею, а так само торгові зали, ресторани і офіси використовують напівпромислові кондиціонери, канальні, касетні, стельові або колонні, потужність яких коливається від 5 до 25 кВт.

Для кондиціонування офісу або торгового приміщення ідеальний варіант стане колонна спліт система або касетний кондиціонер.

Підбір потужності кондиціонера

При покупці кондиціонера варто звертати увагу на додаткові функції які надають нам виробники, наприклад кондиціонер з режимом охолодження (коефіцієнт EER) або режимом обігріву (коефіцієнт COP) повітря. Якщо коротко, перший режим охолоджує приміщення, а другий допомагає в холодну пору обігрівати приміщення. Функція обігріву буде корисна в більшості випадків, так як практичну у всіх регіонах зими досить холодні і вимагають додаткового обігріву. Слід звертати увагу на коефіцієнти енергоефективності пристрою, ці значення допоможуть використовувати кондиціонер з мінімальними витратами.

Особливою популярністю в даний час користуються інверторні спліт -системи. Дане управління, що використовується в кондиціонерах, забезпечує плавне підтримання температури, має низький рівень шуму, а так само економить електроенергію. До додаткових функцій кондиціонерів так само можна віднести системи очищення повітря і системи іонізації. Сучасні кондиціонери прекрасно справляються не тільки з основними завданнями, а й додатковими.

Вибір марки кондиціонера

Найширший ринок кондиціонерів на сьогоднішній день збиває з пантелику не тільки рядового користувача, а й фахівців у цій галузі. Щорічні поновлення лінійок, прихід на ринок нових фірм, все це є і плюсом і мінусом сучасного ринку кондиціонерів. Кондиціонери можна розділити на класи:

Преміум

Поділ в даному випадку умовний і не має документальних міток, але пристрої мають свої характерні особливості в кожному класі. Преміум – має найвищу якість збірки і складових частин, комплектуючих. Кондиціонери, які відносяться до цього класу мають тривалий термін служби, мають багатофункціональну структуру, датчики руху, функцію самоочистки і т.д. Приклад преміум класу є фірма Daikin. Велика частина пристроїв містить у своїй структурі інноваційні технології, моделі є багатофункціональними і бездоганними в роботі. Здатні замінити кілька пристроїв. Як правило такі фірми дають тривалу гарантію, в даному випадку 12 років. Ще фірми які безумовно слід віднести до преміум класу є Mitsubishi, Dantex і Panasonic. Це всесвітньо відомі виробники, які своїм досвідом і якістю завоювали і надійно закріпилися на ринку кондиціонерів і інверторних кондиціонерів.

Середній

Panasonic має у своєму сегменті кондиціонери середнього класу. Фірми які так само можна віднести до твердої середині це Fujitsu, McQuay, Dantex і Кentatsu. Кондиціонери цих фірм володіють меншим набором функцій, але виготовлені так само з високоякісних матеріалів, і практично не поступаються в якості Преміум класу, виконуючи всі основні функції сучасних кондиціонерів.

Економ

Моделі Економ класу випускають фірми Ballu, Lessar, Midea, Neoclima. Такі пристрої містять мінімальний набір функцій, є як правило дешевими варіантами. Вони відмінно справляються зі своїм основним завданням в офісах і торгових магазинах.

У даній статті ми розповіли про те як вибрати кондиціонер для будинку, квартири та офісу. І все вище написане допоможе вам зробити правильний вибір. Варто пам’ятати що, найбільш правильний вибір вам допоможуть зробити фахівці в магазині “Кондиціонери Львів”, вони врахують всі найдрібніші нюанси та особливості Вашого приміщення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button