Поради

Як вибрати кульові фланцеві крани

Кран кульовий фланцевий – це тип трубопровідної арматури, який призначений для часткового або повного перекриття потоку речовини, яка переноситься по трубопроводу. Деталь являє собою нерухомий корпус і обертаюча частина (куля). Цей тип класифікується за двома ознаками: перша ознака – різновид робочого середовища (який матеріал транспортується); другий – тип монтажу (він кріпиться до фланців, що дозволяє добитися значної надійності з’єднання).

1-20-10-2016-600-400

Це найпоширеніший вид запірної арматури, що володіє декількома перевагами:

  • Високий рівень надійності на весь термін експлуатації;
  • Доступність і простота при установці в системі;
    Високий рівень стійкості до високого тиску і температури;
  • Можливість ремонту;
  • Стійкість до будь-яких впливів ззовні.

Крани кульові бувають двох видів: під приварення або фланцеві. Сталева арматура призначена для транспортування речовин, температура яких від -60 до + 200 ° C. Найчастіше використовуються http://www.promarmatura.ua/, так як у них набагато більше переваг.

Цей вид запірної арматури, яка використовується для повного перекриття речовини по трубопроводу (рідина, газ тощо). Вона застосовується в хімічній, харчовій і нафтової промисловості, а також в системах газопостачання і водопостачання.

Технічні характеристики таких виробів:

  • Робочий тиск. Ця деталь використовується в трубопроводах з робочим тиском рідини і газоподібних середовищ в діапазоні від 1,6 до 4,0 МПа.
  • Витримка температури. Максимальний рівень температури, який може витримати даний вид арматури залежить від марки (від 180 ° С до 200 ° С).
  • Герметичність відповідає стандартам ДСТУ і дорівнює типу А.
  • Діаметр становить від 15 до 500 мм.

Крани кульові фланцеві використовуються в багатьох промислових областях. Їх можна побачити в конструкції трубопроводу, який застосовується в харчовій, нафтовій, газовій, хімічній промисловості і в багатьох інших сферах нашого життя. Вони використовуються в якості запарній арматури при транспортуванні газів, вуглеців, нафтових продуктів, рідини, а також для вентиляції, водопостачання та газопостачання. Витримують температуру до +250 ?С. Своє місце вони знайшли також в сільському господарстві і кораблебудуванні.

Чому краще вибрати кран кульовий фланцевий? Тому що даний тип запірної арматури сильно знижує гідравлічні втрати. Тобто втрати при проходженні матеріалу (нафта, газ, вода) по ньому одно пропорційні втрат, які можуть бути при проходженні через звичайну трубу. До речі, такі втрати вельми незначні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button