Різне

Як вибрати обручки?

Символом любові і вірності з давніх часів були обручки. Звичай обмінюватися кільцями один з одним зберігся і донині. Тільки якщо раніше для цієї мети використовували гладкі золоті колечка, то в наш час кільця можуть бути абсолютно різними: крученими, візерунчастими, з дорогоцінними каменями.

Є тільки одна умова – кільця повинні бути з жовтого або білого золота.

08-07-15-foto-600x399-1

Поки в світі найбільшою популярністю користуються обручки з жовтого золота. Вони більш практичні, ніж, приміром, з білого золота і завжди добре виглядають, навіть коли стають старими і потертими.

Альтернативою класичному золотому є перстень з платини. Цей благородний метал відноситься до числа металів, що зустрічаються надзвичайно рідко. Платинові прикраси, як правило, не викликають алергічних реакцій. Ще одна їх перевага: висока зносостійкість. Навіть у тому випадку, якщо вироби носять дуже довго – вони зберігають блиск. Платина доречна скрізь і в будь-якому вигляді: від авангардних виробів до класичних.

Як все-таки вибрати обручку? Золото? Платину? Виріб традиційної класичної форми або ж перстень вигадливого сучасного стилю?

Відповіді на ці питання підкаже нареченому і нареченій їх власний смак. Одне лише не слід забувати при купівлі обручки – воно на все життя!

Ось чому не слід поспішати і купувати перший вподобаний перстень, потрібно почекати деякий час. Зверніть увагу на його колір і стиль. Потім приміряйте і потримайте його на пальці не менше десяти хвилин. Потім подайте своєму партнерові або партнерці руку з надітою обручкою. У цьому випадку можна вірно оцінити те, наскільки зручно почуває себе палець.

При покупці обручальных колец в Киеве наречений і наречена повинні також звертати увагу на відбитки пробірних клейм, цифри, яких визначають пробу.

У різних країнах застосовуються клейма різноманітних форм і малюнків. Вони поміщаються на внутрішній стороні перстнів. Однак це саме по собі не є гарантом достовірності ювелірного виробу, якщо воно купується не в солідному ювелірному магазині, а з рук у якого-небудь вуличного торговця.

На внутрішній стороні обручки можна вигравіювати ім’я чоловіка або дружини або дату одруження: «Ольга – дата – Андрій»; «О. І. – дата – А. Н. ». На перстні нареченого можуть бути нанесені ініціали або ім’я нареченої, а, відповідно, на обручці нареченої – ініціали або ім’я нареченого.

Сучасні молодята воліють обручки з діамантами, сапфірами, смарагдами, рубінами.

Цнотливість і чистоту нареченої охороняє подарований їй до весілля сапфір-астерикс, знаменитий своїм шестипроменевим сяйвом, що утворюється при перетині трьох сріблистих ліній, що символізують віру, надію і любов.

Якщо ви все ж хочете обручку з камінням, то запам’ятайте:

  • Аметист – символ самотності і щирості;
  • Сердолік – приносить щастя і спокій духу,
  • Агат – довголіття і хороше здоров’я;
  • Гранат і топаз – вірність.

А от з любов’ю зовсім цікаво: хочете, щоб вас любили пристрасно, – перстень повинен бути з рубіном, якщо жадаєте щасливого кохання – то з смарагдом, а якщо сподіваєтеся на вічну любов, тоді обов’язково виберіть діамант. Ось і вирішуйте, що для вас важливіше.

Обручки молоді вибирають разом, а платить за них наречений. Перстень від жениха є першим подарунком, отриманим нареченою, першим знаком, що символізує дані один одному зобов’язання. Це унікальне значення подарунок збереже впродовж всього життя.

Іноді молодим дарують свої обручки батьки. У світі існує традиція дарувати прикрасу спочатку при заручинах, а потім, під час весільної церемонії, – ще одну обручку – весільну, яку вдягається на палець поряд з першим.

Тільки не надягайте їх один одному на палець до весілля! І боронь вас Бог від того, щоб зронити кільце під час церемонії одруження!

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: який перстень я хочу і чи підійде він мені, і як не помилитися з розміром.

Щоб правильно вибрати розмір обручки треба, насамперед, мати на увазі, що розмір пальця змінюється залежно від погоди (літо / зима, жарко / холодно, волого / сухо) і часу доби. Тому вимірювання, наприклад, холодних пальців не дає точних результатів, так як пальці на холоді стають тоншими. Не можна правильно визначити розмір пальця після відвідування душа, після заняття спортом, перенесення важких сумок, великого споживання рідини.

Тому для правильного визначення розміру ми радимо Вам уникати вищеперелічених навантажень і визначати розмір в кінці робочого дня, коли пальці приймають свою типову товщину.

Отже, Ви в магазині. Перше, до чого треба бути готовим – до того, що розмір перстня, вказаний на бирці, може відрізнятися від реального розміру. Розмір може варіюватися в обидві сторони і доходити до 0.4мм. Тобто, помірявши обручку в магазині «А», Ви можете здивуватися, що в магазині «Б» кільце «такого ж» розміру буде Вам мала.

І чим перстень дешевший, тим більша ймовірність нарватися на неправильний розмір. Особливо це характерно для магазинів, де пропонується повний розмірний ряд декількох моделей.

По-друге, треба мати на увазі, що визначати розмір треба на обручках тієї ширини, якої Ви будете носити.

Так, якщо Ви хочете купити або замовити обручку шириною 10мм, а міряєте перстень шириною 4-5мм, то Вам необхідно мати на увазі, що треба буде додати до розміру 0.5мм, так як обручка такої ширини буде сидіти вже не поруч з суглобом, а «заїде» на фалангу, де зовсім інший розмір. Для таких випадків правилом має бути наступне: якщо кільце має ширину 4-5мм, то на більш широких перстнях на кожен 1мм ширини кільця треба додавати 0.1мм розміру.

По-третє, розміри обручок сильно залежать від внутрішнього профілю кільця. У нас абсолютна більшість обручок проводиться з плоским внутрішнім профілем, в той час як імпортні, в основному, мають опуклу округлу форму, звану “comfort fit” (комфортна посадка). При такій формі профілю перстні навіть великої ширини сидять набагато зручніше, не врізаються в шкіру, коли пальці набрякають, і найголовніше – якщо з віком руки поправляться, то у таких обручок можна буде сполірувати внутрішню поверхню до потрібного розміру, що особливо актуально для обручок з діамантами, які неможливо збільшити іншими способами.

Тому, якщо Ви міряєте перстень з плоским внутрішнім профілем, а хочете замовити кільце з “comfort fit”, то Вам необхідно з розміру відняти 0.1мм (при ширині кілець 4-6мм), і додати 0.1мм, якщо міряєте “comfort fit”, а будете замовляти плоский внутрішній профіль. Якщо перед Вами постане вибір між двома розмірами – виберіть більший, якщо внутрішній профіль буде плоским, і менший, якщо буде “comfort fit”.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button