Поради

Чому фруктові дерева не плодоносять?

Ви посадили фруктові дерева, доглядали з любов’ю, поливали їх, захищали від шкідників, але вони відмовляються подарувати вам такі бажані плоди. Необхідно з’ясувати причину, тому що причиною може бути недолік сонячного світла, неправильна обрізка, низька або занадто висока родючість ґрунтів, мороз або невідома хвороба.

08-07-15-foto-600x457-1

Розмір і вік
Персики та абрикоси, це дерева, які плодоносять дуже рано. Абрикос або персик стандартного розміру може почати приносити плоди, коли дерево досягає 2-4 років. Яблуні, груші, вишні потрібно більше часу для цього. Вони принесуть плоди, починаючи з 3-5 років.

Карликові фруктові дерева повинні плодоносити під час другого або третього вегетаційного періоду, після того як їх посадили. Але це тільки приблизні прогнози, тому що існує багато інших чинників, які впливають на те, коли плодові дерева починають приносити плоди.

Сонце
http://plants-club.ua/, які ростуть в тіні, ведуть постійну боротьбу. Більшість плодових дерев можуть вижити в півтіні, але пройде більше часу до початку плодоношення.

Крім того, фруктові дерева в горах або в холодному кліматі, де часто йдуть дощі, матимуть більш дрібні і пізні плоди. У цьому випадку невисокі фруктові дерева вирощують у теплицях.

Родючість грунту
Фруктові дерева, як і всі рослини, потребують деяких поживних речовинах, щоб вижити. Тим не менш, добриво ґрунту слід робити обережно, тому що ґрунт, надмірно багатий добривами може стимулювати зростання гілок і листя в противагу росту фруктів.

Обрізка
Усі дерева повинні отримувати щорічну обрізку, якщо це робиться в міру. Обрізка омолоджує плодові дерева і стимулює ріст бруньок. Обрізка більше третини з гілок може мати протилежний ефект. В результаті такої обрізки стимулюється ріст гілок, дерево оживає, але не буде плодоносити. Відсутність регулярної та помірної обрізки є однією з найбільш частих причин відсутності плодів.

Напрямок гілок
Крім обрізки, гілки дерев потребують оптимальної циркуляції повітря. Це можна здійснити за допомогою палиці, яка спирається на землю і має форму V, щоб закріпити гілки так, щоб віддалити їх одна від одної.
В ідеалі, відстань між гілками має бути такою, щоб невелика птиця була б в змозі пролетіти між гілками, не зачіпаючи їх.

Заморожування
Якщо бруньки були сформовані, але не відкриваються, ви можете звинуватити в цьому погоду. Холодний вітер, може зіграти злий жарт з бруньками. Це може статися в кінці весни, особливо якщо бруньки починають набухати.

Паразити і хвороби
Якщо за останні п’ять років ви подбали і ретельно доглядали за деревом, але не побачили ніяких ознак плоду, було б доцільно, отримати інформацію про хвороби плодових дерев, і який вплив роблять на дерева паразити.

Кнопка «Наверх»
Закрыть