Різне

Як вибрати подарунок чоловікові

Як вибрати подарунок чоловікові? Це питання цікавить в першу чергу, природно, жінок. Чомусь у всі часи подарунок протилежній статі є каменем спотикання, хоча стільки разів ми вже проробляли це, щось вибирали, вручали, дарували, презентували. Але в переддень чергової урочистості або святкової дати знову замислюємося, що підібрати як презент, і на що саме звернути увагу.

podarunok_muzchyni_resized

Вибираючи подарунок чоловікові, рекомендуємо враховувати кілька важливих моментів, а саме:

· Вік винуватця торжества;

· Звички і характер одержувача подарунка;

· Особливості ваших відносин з тим, кому підбираєте презент.

Найважливішими чинниками є звички і характер того, для кого власне і підбирається презент. Саме ці знання допоможуть зрозуміти, як вибрати подарунок чоловікові. Розглянемо кілька найбільш вдалих варіантів, представивши приклади для чоловіків з різними хобі.

Чим порадувати автолюбителя

Ставите питанням, як вибрати подарунок чоловікові, який багато часу проводить за кермом? Хорошу службу вам зіграють http://www.odarim.ru/ – підтримайте іменинника прикольною нагородою. Слушним варіантом буде орден зі словами «І нехай на кожному перехресті тобі горить зелений колір». На додаток до нагороди можна придбати і функціональну річ – автомобільну термокружку. З нею будь-яка дорога стане коротшою, оскільки завжди можна влаштувати зупинку і випити гарячого чаю.

Чим порадувати комп’ютерника

Якщо ви шукайте презент для чоловіка всерйоз захопленого комп’ютерами або просто того, хто постійно працює за ним, іншими словами, проводить масу часу за монітором, ідеальним рішенням для нього стане пристрій, що функціонує від usb порту. Це може бути прикольний або корисний подарунок. Або ґаджет, який поєднує в собі ці два поняття. Таким предметом є міні-холодильник usb, в який може поміститися баночка улюбленого пива або іншого напою. У спеку такий презент виявиться просто незамінним і незмінно підвищує настрій і офісного працівника, і природженого комп’ютерного генія, і азартного геймера, якому так не хочеться відриватися від цікавої гри. Такому винуватцеві торжества, до речі, можна вручити на додаток до цікавого ґаджету орден з гравіюванням «Комп’ютерному генію». Навіть ця, насправді далека від правди нагорода, безсумнівно, буде сприйнята з радістю, як оригінальний презент.

Чим порадувати мандрівника

Думаючи про те, як вибрати подарунок чоловікові-мандрівникові, зупиніться на незвичайному глобусі мандрівника. Це неординарний спосіб привітати справжнього космополіта, людину світу. У комплекті до повністю білого глобусу пропонується комплект кольорових маркерів. Вони знадобляться для того, щоб розфарбовувати країни і острови, в яких вже побував. Як саме і яким кольором це здійснюватиметься, справа кожного, головне, що ваш чоловік отримає в подарунок оригінальний презент.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments