Поради

Як вибрати предмети інтер’єру в стилі прованс

Французький регіон Прованс вважається батьківщиною однойменного стилю. Відмітна його риса – це гармонійне поєднання в одному інтер’єрі декору з деревини і «морської» палітри кольорів.

Прованський інтер’єр – це атмосфера дивного спокою, умиротворення. Тут ви зможете розслабитися, відновити свої сили, привести в порядок думки. Це особливо важливо в умовах сучасного життя.

Даний стиль передбачає використання «вигорілих» кольорів, а також спеціально постарених предметів меблів, простих ліній. Сюди можуть гармонійно вписатися живі кімнатні рослини, а також сухоцвіти.

Як вибрати предмети інтер'єру в стилі прованс

В прованському інтер’єрі встановлюються плетені предмети меблів, також присутні елементи кову. Тут немає місця пластику, металу і глянцю. Ви можете спеціально зістарити меблі. Перевага віддається білим меблям. Різноманітність меблів у салонах на сьогоднішній день дозволяє без труднощів знайти і купити меблі в стилі прованс.

Оптимальна палітра кольорів – це білий, синій, зелений колір, а також тьмяний червоний і жовтий. В таких кольорах вибирайте текстиль, меблі.

Підлогу варто оформити плиткою, дошкою. Цікаво виглядає необроблена дошка, що надає приміщенню особливий шарм. Якщо розглядати плитку, то краще вибрати матеріал в коричневому, теракотовому кольорі. Якщо вибрана деревина, то підійде більш темний матеріал.

Стелю покрийте білою фарбою, але можна використовувати і будь-які інші світлі, пастельні відтінки.

При наявності високих стель рекомендується встановлювати також і дерев’яні балки. Вони за кольором можуть контрастувати з стелею.

Найкращий матеріал для обробки стін – горбиста, недбало нанесена штукатурка. Дрібні горбики на стінах можна не прибирати. Також можна оформити стіни і дошками, покритими лаком.

Віконні рами повинні бути дерев’яними, вони можуть перетворюватися розписом. Оптимальне рішення – це установка вікон до підлоги. Віконні прорізи ви можете прикрити прозорими і легкими фіранками. Підійдуть також однотонні штори, а також фіранки з квітковими мотивами.

В якості декору можуть використовуватися кошики з лози, різні вази і бра. Картини в старовинних рамках, а також керамічні вироби завершать загальну композицію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button