Головна / Поради / Як вибрати швейну фурнітуру

Як вибрати швейну фурнітуру

Саме поняття «швейна фурнітура» передбачає просто величезний асортимент різноманітних деталей, необхідних для шиття, рукоділля тощо. Без фурнітури (функціональної та декоративної) не обійтися при створенні одягу, аксесуарів (сумок, ременів і ін.), взуття.

1-24-10-2016-600-462

Що стосується функціональної фурнітури, під нею маються на увазі нитки, застібки, гудзики, гумки і блискавки, клейові матеріали тощо. Декоративна — це елементи оформлення. Тобто паєтки та бісер, мережива, стрази, канти які ви можете оглянути http://ludmila.com.ua/. Є фурнітура, яка поєднує в собі оформлюючу функцію і функціональність.

Фурнітура затребувана з тих самих часів, як взагалі почалося виробництво одягу. І так само, як і одяг, фурнітура незмінно розвивається і змінюється, відповідно до віянь моди. Сучасна фурнітура вииробляється з урахуванням модних напрямів, високого стилю і, звичайно ж, міцних і безпечних матеріалів.

Як вибирати фурнітуру

Як правило, фабрики потребують швейної фурнітури оптом, а ось господаркам досить міні-комплекту фурнітури — тобто найнеобхідніше для дому та сім’ї. І, звичайно, кожній господині не зайвим буде дізнатися — як вибирати фурнітуру правильно і що врахувати.

По-перше, відправляючись в магазин, захопіть з собою той виріб, для якого шукаєте комплектуючі. Так вам буде простіше підібрати ту фурнітуру, що буде найбільш з ним гармонійна, включаючи моменти декору, розміри, форми і колір.

Вибираючи розмір фурнітури, пам’ятайте про ряд правил. Наприклад, якщо виріб — це верхній одяг, то комплектуючі повинні бути великими і об’ємними. Якщо тканина легка — то фурнітура відповідна. Для легких тканин (шовк, льон, трикотаж) вибирають зазвичай блискавки-невидимки, невеликі гудзики та ін. А креп-жакет, до слова, взагалі не рекомендується занадто перевантажувати фурнітурою, щоб не зіпсувати вигляд виробу.

Звертайте увагу на якість. Купувати дешеву фурнітуру — значить, заздалегідь приректи на їх постійну заміну. Не економте на собі і терміні служби вашого одягу.

Будьте оригінальні. Сучасна фурнітура представлена більш ніж багатим асортиментом. Вибрати сьогодні можна, як різнокольорові яскраві деталі (наприклад, для дитячого одягу), так і ретро-версії, лаконічно-стриману фурнітуру і навіть в стилі модерн. Якщо ефектність і індивідуальність для вас мають значення, приділіть цьому пункту особливу увагу.

І, звичайно, пам’ятаєте про моду, без впливу якої не обійшлося і в цій сфері. Свіжі тенденції кожен сезон знаходять відображення в фурнітурі. Тримайте руку на пульсі.