Поради

Як вибрати відкатні ворота?

У наші дні сучасний ринок автоматичних воріт представлений безліччю різних фірм і компаній, які в змозі втілити в реальність будь-яке замовлення незалежно від складності.

Як правило вибір воріт актуальний для гаража або окремої ділянки. І перш ніж зупинити свій вибір на чомусь конкретному, варто проаналізувати ринок. Однак, внаслідок такої величезної кількості пропозицій на ринку, часом, буває складно визначитися на предмет того, які саме автоматичні ворота вам потрібні, а так само на що звернути увагу при виборі.

02-11-15-foto-600x429-1

Ворота для заміського будинку

Розсувні ворота, що випускаються на сучасному обладнанні, ідеально підійдуть для того, щоб облаштувати красивий і функціональний в’їзд на територію присадибної ділянки. Розсувні в’їзні ворота досить компактні і дозволяють заощадити місце спереду і ззаду від отвору, завдяки тому, що віконниці воріт переміщаються на спеціальних роликах вздовж огорожі, відкриваючи, тим самим, проїзд до будинку. Це так само зручно тим, що в зимовий період часу Вам не доведеться витрачати багато сил на те, щоб розчистити сніг перед воротами.

Відразу слід застерегти, що в усіх дрібницях при виборі воріт вам розбиратися не потрібно, нехай цим займеться фахівець даної галузі, але те, як потрібно вибирати, і на який вид конструкції слід звернути увагу, а так само зрозуміти хоча б загальні моменти щодо формування комплектації і цінової складової не зайвим буде знати.

Побутові ворота відкатні, що мають можливість автоматизації за особливостями конструкції, можна розділити на два принципових види:

  • Оснащені верхнім кріпленням (підвісні)
  • Оснащені нижнім кріпленням (консольні).

Ворота, в яких реалізовано верхнє кріплення балки (підвісні), мають конструкційні особливості, які характерні для воріт промислового призначення. Підвісні відкатні ворота застосовуються для ангарів, складів та інших промислових об’єктів.

Найбільш популярним видом побутових відкатних конструкцій, є консольні відкатні ворота, що мають нижнє кріплення консолі. Даний вид конструкції використовується в переважній більшості випадків. Вони мають вигляд рами, яка обшита профлистом або ж сендвіч панелями. Описана конструкція здійснює переміщення вздовж паркану допомогою змонтованої консолі з візками. Попередні фундаментні роботи відбуваються перед установкою за наданими фірмою кресленнями.

Полотно розсувних воріт може бути представлено кількома різними типами. Це може бути суцільне полотно з різних за кольором панелей, полотно гратчастого типу з алюмінієвого профілю, комбіноване полотно з «сендвіч» панелей поєднаних з алюмінієвим профілем і багато іншого.

Якщо вести мову про конструкції розсувних воріт, то вона виготовляється таким чином, що кріпильні та підтримуючі елементи в зоні отвору воріт відсутні. Полотно автоматизованих воріт досить легке, невибагливе до погодних умов, а так само не потребує додаткового догляду та обслуговування. Завдяки використанню модульної конструкції з’являється можливість використання всіляких дизайнерських рішень для виготовлення Ваших в’їзних воріт. Додаткова жорсткість конструкції розсувних воріт забезпечується за допомогою спеціальних елементів, які дозволяють в значній мірі збільшити термін служби воріт.

Варто відзначити, що конструкція розсувних воріт виконується повністю без відсутності зварних швів, що сприяє підвищеній опірності конструкції воріт іржі. Однією з найбільш важливих складових розсувних воріт є несуча балка. Несуча балка для сучасних розсувних воріт повинна виготовлятися на високотехнологічному обладнанні, яке дає можливість виконати її відповідно до точно заданими параметрами і розмірами.

02-11-15-foto-600x402-2

Просвіт над воротами може бути відрегульований за допомогою регульованих по висоті роликів, які дозволяють виконати дану операцію, не вдаючись до зняття електроприводу. Такі ролики гарантують швидку і точне регулювання полотна в отворі, а так само його налаштування.

Відкриваються розсувні ворота досить легко. А присутність антикорозійного покриття на металевих частинах воріт дає гарантію того, що Ваші ворота надовго збережуть свій зовнішній вигляд і прослужать Вам довгі роки. За Вашим бажанням у розсувні ворота може бути вставлена хвіртка або віконце. Можна так само виготовити хвіртку окремо вартої, але з тих же матеріалів, що і ворота, щоб не порушити зовнішній вигляд композиції.

В якості автоматизації для сучасних відкатних воріт використовуються різного виду електроприводи, які виготовляють у відповідності з новітніми технологіями. Крім цього, кожен комплект воріт обладнується радіоприймачем і пультом дистанційного керування, що робить використання воріт ще більш зручним і комфортним.

Ворота для гаража

Не секрет, що гараж повинен містити в собі зручність і комфорт, і перше враження справляють саме гаражні ворота. Якщо ви хочете придбати автоматичні ворота, то корисно знати, що є різні їх види. Ринок представлений секційними, рулонними і орними гаражними перекриттями. При виборі конструкції необхідно враховувати особливості, якими відрізняється гаражний отвір, а також такий критерій, як сумісність з інтер’єром.

Орні ворота мають тривалий термін служби і високу ступінь надійності, вони відрізняються дешевизною і простотою в установці. Недоліком може бути те, що вони потребують абсолютно відкритий простір і тому з’являється необхідність у прибиранні снігу або листя перед воротами.

Рулонні ворота фіксуються в отворі і складаються з алюмінієвого профілю, його висота складає близько 70 міліметрів, всередині заповненого поліуретаном. Набули широкого поширення рулонні ворота з ектрудованого алюмінієвого профілю, що має висоту 45 і 55 міліметрів. Економія місця відбувається за рахунок накручування ламелі на вал, а вільне місце потрібно лише по краях отвору або під стелею.

Дуже економічними в плані використання простору є рольставні. Вони дозволять вам максимально ефективно використовувати корисну площу. Рольставні бувають автоматичні або ручні, а й ті й інші є надзвичайно комфортними, економічними і надійними.

Секційні ворота мають ряд переваг перед іншими видами. Вони влаштовані таким чином, що при відкритті «сповзають» на стелю, а не всередину або назовні. Подібна конструкція дозволяє заощадити внутрішній простір гаража. Даний тип перекриттів відрізняється елегантним дизайном, високим ступенем надійності і простотою використання. Цей різновид гаражних воріт є оптимальним вибором для розміщення по лінії забудови. Вони відкриваються вгору і можна не побоюватися, те, що гараж розміщений неподалік від тротуару або проїжджої частини. Власники великогабаритних засобів теж по достоїнству оцінять переваги секційних воріт: з ними проріз гаража нітрохи не применшується, оскільки основна конструкція монтується за отвором.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button