Всесвіт

Без паніки: до Землі рухається «загадковий об’єкт розміром з автомобіль

Ви, можливо, не в курсі, проте минулої суботи науковий журнал Nature повідомив про виявлення «загадкового об’єкта, що отримав назву WT1190F» (ті, хто знає англійську, оцінять іронію в назві), який прямує до Землі. Про знахідку вперше заговорили 23 жовтня, проте тільки зараз вчені можуть з певною часткою впевненості сказати про те, що це за об’єкт, а також припускають, що, швидше за все, цей об’єкт згорить, не долетівши до нашої планети.

3f0e46b9e10411c3da246ff690554571

Як повідомляють астрономи Європейського космічного агентства, WT1190F являє собою космічний камінь довжиною трохи більше двох метрів. Його поведінка (зовсім не як у астероїда) змушує вчених вважати, що об’єкт порожнистий і має витягнуту форму. За припущенням вчених, він може бути частиною колись запущеної ракети. Якої саме ракети — вчені поки не знають. Зараз загадковий об’єкт технічно перебуває на траєкторії зіткнення з нашою планетою і рухається по дуже еліптичній орбіті, що робить його ще цікавішим.

Зі слів вчених з Європейського космічного агентства, що дають цьому об’єкту таке формулювання, як «представляє малу небезпеку», наявність цього незрозумілого шматка космічного сміття пропонує унікальний шанс для перевірки їх методу моделювання даних про об’єкти, що володіють нестабільною орбітою. За останніми даними, об’єкт прямує прямо на Землю і повинен буде впасти десь в Індійському океані, проте вчені вважають, що це навряд чи станеться і він, швидше за все, згорить в атмосфері. Тим не менш міжнародна блогосфера буквально вибухнула від цієї новини.

«Його маса настільки несуттєва, що не представляє небезпеки для області. Проте спостереження за ним все одно буде дуже цікавим. При вході в атмосферу він стане дуже яскравим, але всього на кілька секунд», — заспокоюють вчені.

Останні новини говорять про те, до своєї фінальної зупинки» об’єкт WT1190F прибуде зовсім скоро. У п’ятницю, 13 листопада, якщо точніше.

Натхнення: nlo-mir.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button