Поради

Як вибрати якісний електричний чайник

При виборі електричного чайника дуже важливо знати, які функції вам необхідні. Можливо, ви захочете мати чайник з широким носиком, який спрощує його наповнення водою, ізольовані стінки, що дозволяють зберегти зовнішню поверхню прохолодною, навіть при нагріванні води, фільтри, що запобігають його засміченню або вибір різних налаштувань температури. Чайник також може використовуватися для розчинення кави або шоколаду. Багато власників почуваються безпечніше з чайником, який не має пластикових деталей, що стикаються з водою, тому що від них в киплячу воду можуть проникати шкідливі хімічні елементи.

Кращий чайник має:

  • Короткий час закипання. Електричні чайники повинні кип’ятити воду приблизно в два рази швидше, ніж звичайні (приблизно 5 хвилин залежно від характеристик).
  • Міцність. Чайники можуть бути зроблені з пластику, скла, нержавіючої сталі, міді, чавуну або алюмінію. Якщо матеріали недостатньо надійні і міцні, то це може призвести до появи вм’ятин і витоку.
  • Легкість чищення компонентів. Чистити чайник має бути легко, в іншому випадку всередині чайника з часом з’явиться накип, неприємний запах.
  • Можливості охолодження. Зручна конструкція і термостійкі ручки дозволяють залити воду.
  • Безпека є важливим фактором, якщо в чайнику немає води, то він повинен автоматично вимикатися. Ця функція необхідна для запобігання пожежі та пошкодженню самого чайника.
  • Вибирайте матеріал з розумом. Деякі користувачі кажуть, що чайник може видавати неприємний хімічний присмак води або можуть містити бісфенол А, хімікат шкідливий для здоров’я. Форфорово-емальове покриття з часом може іржавіти, в той час як сталеве покриття корозії не схильне.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button