Поради

Інтимні гелі та змазки Дюрекс

Інтимні гелі-змазки Durex® — якісні та безпечні для здоров’я лубриканти, сприяють збільшенню задоволення під час сексу, дарують яскраві почуття під час використання та вносять нові фарби та відтінки у сексуальне життя пари. Велике різноманіття варіантів, що відрізняються своїм складом та особливостями дії, дозволяє підібрати максимально вигідний товар, залежно від смаків та особистих побажань.

 

Переваги інтимних змазок Дюрекс

Виготовлені на водній основі, змазки Дюрекс приваблюють не тільки можливістю бути використаними з інтимними іграшками та латексними виробами. Вони не мають неприємної липкості, не залишають масних плям та слідів після використання, легко видаляються, змиваючись простою водою. Легка текстура інтимної змазки Дюрекс дозволяє використовувати її з презервативами, не турбуючись, що латексний виріб пошкодиться. Захищаючи від травм статевих органів за рахунок зменшення тертя, засоби для сексу дарують додатковий комфорт та збільшують насолоду від процесу.

Асортимент

Дана продукція пропонує надзвичайно широкий вибір для покупця. Серед доступних варіантів кожний вибере інтимний засіб на свій смак. Лубриканти можна вибрати у ємностях різного об’єму. Вони відрізняються складом та своєю дією. Для людей, схильних до алергічних проявів, підійдуть змазки без запаху, смаку та барвників. Лубриканти з серії Durex® Play мають більш густу консистенцію. Їх можна вибрати як просто для більшого зволоження інтимної зони під час сексу, так і зі смаками. Солодкий полуничний аромат надасть більшої романтичності моментам з коханою людиною. Змазка Play Tingle викликличе ефект «морозу», Play Heat — це дійсно гарячий продукт, що активізує кровообіг в статевих органах та збільшує збудження. Його використання дозволяє трохи зменшити чутливість і продовжити тривалість сексуального процесу. Змазки із серії Дюрекс Durex® Play Massage 2 in 1 підходять для використання не тільки під час сексу, але й при прелюдії. Їх можна вибрати з алое вера та іланг лангом. Вони можуть виступати навіть в якості антибактеріального та протизапального засобу. Такий великий вибір серед асортименту інтимної продукції дозволить внести нові враження у сексуальне життя, обравши товар до душі. Доступна вартість товару являється ще однією перевагою.

Більше інформації щодо продукції Дюрекс шукайте на сайті: https://www.durex.ua/.

Кнопка «Наверх»
Закрыть