Поради

Як вибрати гітару початківця?

Якщо Ви вирішили освоїти гітару, варто поставитися до цього процесу відповідально. Існує кілька важливих факторів для вибору інструменту, які спростять Ваше навчання. Вже визначилися з гітарою? Тоді дивіться цікаві і бюджетні варіанти в магазині музичних інструментів: https://colorsoundshop.com/

Спочатку розберемося з видами гітари.

  1. Класична

Зручна гітара, яка дозволяє видавати м’який і теплий звук, струни не жорстка для пальців, це робить її дуже зручною для новічков.Также вона не важка і має широкий гриф. Раніше класичні гітари використовували тільки для виконання класичних п роізведеній, зараз її функції значно розширилися. Вважається однією з найбільш зручних для навчання.

  1. Акустична

Найчастіше використовують для некласичних композицій. Тут у нас вже металеві струни, які видають яскраве звучання, але при цьому більш е жорсткі, їх важче затискати. Можна використовувати медіатор для гри.

  1. Електроакустична і електрогітара

При грі на цих видах гітари використовується підсилювач для більш об’ємного звучання.

Щоб добре грати, потрібно спочатку освоїти класичну або акустичну гітару, тому для новачка краще почати саме з них.

Підіб’ємо підсумок: щоб грати з метою навчання і виконання класичної музики, варто вибрати класичну гітару. Якщо ж ви хочете більш універсальний варіант, як для навчання так і д ля виконання різних мелодій, то акустична гітара підійде вам більше.

Крім цього, варто звернути увагу на інші фактори:

– дерево, з якого виготовлена гітара;

– дерево грифа і його накладки;

– якість і спосіб обробки (ламіноване де рево використовується для бюджетних варіантів, а масив дерева – дорогих);

– форма, розмір корпусу гітари;

– струни (обов’язково візьміть якісні, грати на них буде приємніше, зручніше, а що найголовніше – звучання буде більш об’ємним).

Не варто забу вати про те, що струни краще міняти – від їх “свіжості” теж залежить правильність і якість звучання.

При виборі гітари також варто поглянути на аксесуари. По-перше, підберіть комплект запасних струн, це мастхев для гітаристів. По-друге, підберіть м’я кий і широкий ремінь. Не економте на чохлі, якщо граєте не тільки вдома. Так ви врятуєте інструмент від подряпин, тріщин, перепадів температур.

Також за гітарою потрібно доглядати. Купіть собі полірувальні серветки. Вони допоможуть гітарі виглядати нової. Щоб про на не валяються вдома, купіть собі спеціальний утримувач.

Спочатку Вам буде важко налаштувати на слух гітару, тому Вам допоможуть тюнери. Альтернативою можуть бути мобільні додатки.

Що ж, це ті моменти, на які варто звернути увагу в першу чергу при покупці гітари. Якщо ви запам’ятали, що пріоритетне для Вас, то можете звертатися в магазин гітар! Ми радимо подивитися на моделі з доставкою тут: https://colorsoundshop.com/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button