Поради

У яку країну краще емігрувати

Еміграція і переїзд в іншу країну для постійного проживання — складна справа. Воно пов’язане з великими грошовими витратами, проблемами з облаштуванням на новій території і мовним бар’єром. Саме тому перед від’їздом рекомендуємо вивчити всі варіанти, куди краще емігрувати з України, щоб залишитися там на постійне місце проживання.

10-11-15-foto-600x386-1

У пошуках ідеального варіанту

Переїзд у нову країну може відрізнятися навіть для двох людей. До таких причин відноситься в більшості випадків незнання мови, відсутність спеціальної професійної підготовки, впливає і обстановка на ринку праці. Безумовно, висококваліфікований фахівець зможе знайти роботу в будь-якій частині світу, але фахівець з української мови та літератури може залишитися без роботи. І подібних нюансів і тонкощів — безліч.

На планеті існує 193 країни, кожна з яких дотримується власних поглядів на потоки іммігрантів.

Деякі держави, такі як Японія, вважають, що їм «і своїх людей вистачає». В інші країни хоч і складно, але можна перебратися, наприклад, в США. В інші місця, наприклад, Таїланд або Болгарію, зможе переїхати практично кожен. Правда, для деяких з них потрібні достатні фінансові можливості. Щоб зовсім легально отримати посвідку на проживання, наприклад, в Іспанії вам буде потрібно купити нерухомість. Вартість якої повинна бути не менше ніж на 250 000 євро.

Куди легше емігрувати

Куди легше і простіше емігрувати з України? Очевидно, що легше переїхати в ту країну, де присутні лояльні імміграційні програми. Серед розвинених країн, які проявляють інтерес до потоку людей, що бажають постійно проживати в їхній державі, інтерес проявляють:

Англія — одна з стабільних країн у світі, яка приваблює потоки емігрантів з України. Протягом останніх двох десятків років у цю країну переїхало більше 150.000 вихідців з колишнього СРСР;
Канада — держава, яка користується популярністю в усьому світі. У цій країні розроблена спеціальна програма для іммігрантів з Росії та України;
Нова Зеландія — країна, схожа з умовами для іммігрантів з Канадою. Однак держава строго оцінює здібності і освіту людини, тому в неї простіше переїхати з дипломами;
Австралія — велика держава, в якій проживає нечислене населення. Це є причиною зацікавленості в емігрантів з України. У неї значно простіше і легше емігрувати, ніж в більшість інших країн.
США — в цю країну мріє виїхати велика частина емігрантів з України. Перевагами держави є свобода в будь-якій сфері суспільства, єдиний нюанс — у громадянина Америки немає виборчого права.

Всі програми для іммігрантів в цих країнах істотно відрізняються. Єдиними схожими рисами є наступні положення:

 • Для тих, хто хоче емігрувати здійснюється конкурс. Протягом нього і за результатами якого буде визначено рівень розвитку, освіти, навичок спілкування державною мовою. Крім цієї інформації, враховується навіть психологічний портрет;
 • Як вибрати державу для проживання? Кожна країна пропонує кілька можливостей для переїзду на постійне проживання. Приміром, в Канаду можна потрапити як кваліфікованому спеціалісту у певній галузі, інвестора, готового вкладати свої кошти в економіку країни, підприємця, представника професії, що необхідна в державі;
 • Всі деталі переїзду і вся інформація знаходиться на узгодженні тривалий час, тому є час обміркувати, як влаштувати свій побут у подальшому.

Також не складно переїхати жити в деякі країни Південно-Східної Азії, наприклад, Тайланд, Індію чи В’єтнам. У них можна постійно жити з різних навчальних і туристичних довгострокових віз. Процедура отримання яких дуже лояльна, і вона може тягнутися скільки завгодно. Найголовніший їх плюс — це дешеві ціни на оренду і купівлю житла, одяг і продукти харчування.

Домініканська республіка

З держав, що надають найлегшу і доступну можливість емігрувати для постійного місця проживання, значно виділяється Домініканська республіка. У Домінікану можна потрапити без візи, досить просто прилетіти і вже на місці придбати туристичну карту, вартість якої становить десять доларів. Проживати по ній можна три місяці.

Щоб залишитися назавжди, пред’являються елементарні вимоги: відсутність судимостей, вірусних хвороб. І на цьому все!

Звичайно, ця країна має мінуси для постійного проживання в ній. Невисокий рівень життя, підвищений показник злочинності, неприбрані вулиці. Але всього цього не більше, ніж у нас.

До переваг імміграції в Домініканську Республіку відноситься:

 • Чудові кліматичні умови, протягом року температура не опускається нижче +23 С;
 • Стабільна і стійка обстановка в політичній сфері життя;
 • Як сама країна, так і туризм, зокрема, розвиваються швидко;
 • Нерухомість — недорога. Продавши двокімнатну квартиру на околиці Києва, можна придбати облаштований будинок у передмісті.

Найкращі країни для еміграції

Еміграція з власної країни завжди пов’язана з величезними труднощами. Головна — вирішення питання, куди найкраще емігрувати, щоб залишитися на постійне місце проживання? Всі українці відповідають на це питання по-різному, але статистика виділяє п’ять країн, в яких можна добре облаштуватися. До них відноситься:

 • Іспанія — прекрасне місце, відоме в усьому світі, куди можна переїхати і куди емігрують. Вона володіє чудовими пляжами і відрізняється незабутніми пейзажами. Тому не дивно, що багато співвітчизників хотіли б назавжди переїхати в цю країну;
 • Швеція — одна з кращих країн для еміграції, але потрапити в неї дуже і дуже непросто. Серед доступних способів — укласти шлюб з громадянином Швеції. Але, навіть незважаючи на це, влада передбачає тривалу процедуру перевірки автентичності шлюбу;
 • Італія — держава, куди не можна переїхати на постійне місце проживання без видимої причини. Однак якщо вона була знайдена, або вам допоможуть http://www.liveitaly.eu/ знайти причину еміграції, то перевірка документів і сам процес не займе багато часу і сил;
 • Ізраїль — країна, в яку можна переїхати тільки після прийняття іудаїзму. Незважаючи на воєнний стан в державі, багато росіян хотіли б отримати його громадянство;
 • США — країна мрій, причому без перебільшення. Багато жителів України і Росії хотіли б переїхати саме в Америку, так як вважають, що життя там набагато краще.

Є причини, чому варто емігрувати в ці країни:

 1. Ці держави відрізняються високим рівнем життя. Саме їх міста неодноразово визнавалися одними з кращих у соціальній, політичній, економічній сфері;
 2. Усі мають спеціально розроблені програми для поліпшення проживання емігрантів;
 3. Приємний клімат.

Імміграція в Іспанію

Іспанія — країна, яка входить до ТОП-5 місць світу, що найкраще підходять для постійного проживання та еміграції з Росії та України. Практично єдиною вимогою, що висуваються Іспанією, є наявність грошових коштів для проживання людей, які емігрують. Якщо вони у вас є, то вид на проживання в цій країні, швидше за все, буде отримати не складно. Звичайно, перепоною може стати наявність судимості за особливо тяжкий злочин.

До причин імміграції в Іспанію можна віднести купівлю нерухомості. Після придбання будинку або квартири, ви можете подавати заявку на отримання виду проживання в цій державі. Однак і цей процес пов’язаний з деякими особливостями. Наприклад, перший раз вид на проживання видається на один рік.

Після цього терміну потрібно знову подати заяву на вид, термін його дії складе два роки. По закінченні цього періоду часу необхідно ще раз залишити заявку на трирічне громадянство. І тільки після цього, практично через шість років, буде схвалений постійний вид на проживання в Іспанії. Тим не менш, отримати ВНП в Шенгенській зоні у Європі найпростіше саме в цій державі.

Швеція

Чи варто з Росії або України емігрувати до Швеції? Так, варто. Це тривалий і важкий процес, який може закінчитися не на вашу користь. Але якщо вдасться домогтися дозволу на проживання в цій державі, куди прагнуть потоки іммігрантів, то облаштування та пошук роботи пройдуть за короткий термін часу.

Єдиним способом стати законним і повноправним громадянином Швеції — вийти заміж або одружуватися на громадянці країни. Але і в цьому випадку шлюб строго перевіряється імміграційними службами.

Причиною цьому є програма для іммігрантів з України та Росії. Їм виплачуються великі фінансові кошти, тому влада куди суворіше ставиться до збільшення населення. Правда, є і ще один спосіб постійного проживання у Швеції — статус біженця.

Італія

На даний момент Італія є відмінним місцем, куди можна емігрувати. У цю країну не можна потрапити без явної причини, але оформлення постійного проживання не займає багато часу, що краще для емігрантів.

Отже, причини, за якими можна переїхати в Італію з України чи Росії:

 • Вступ до шлюбу із законним громадянином країни. Цей шлюб може бути укладений в країні одного з подружжя, як з боку нареченої, так і з боку нареченого;
 • Потрапити в країну можна, якщо в ній проживають близькі родичі. До них відноситься чоловік, діти або батьки;
 • Ще одна причина — відкриття в Італії власного бізнесу. При цьому потрібно зареєструвати власне підприємство, наприклад, товариство, що володіє обмеженою відповідальністю;
 • Підписання трудового договору, як з приватною, так і з державною фірмою, що здійснює діяльність на території Італії. Для цього в італійське посольство, розташоване у вашій країні, буде потрібно надати контракт. Після цього буде видана в’їзна віза.

Процес присвоєння статусу резидента буде однаковий незважаючи на причину імміграції в Італію. Отримати його можна протягом трьох місяців з дня в’їзду в країну. При отриманні статусу резидента у людини з’являються законні права. Відповідно до них вона може необмежену кількість часу перебувати на території Італії. Ніхто без видимої причини не зможе позбавити його статусу.

Резидент може висилати своїм родичам запрошення. Обов’язковими умовами при цьому є можливість резидента забезпечити матеріальне існування запрошених людей. Крім того, громадянин повинен погодитися на можливе прийняття опіки, якщо на території Італії з його родичами трапиться нещасний випадок.

Ізраїль

Ізраїль відноситься до числа незвичайних країн, в які найкраще емігрувати. Однак у нього можна переїхати тільки після прийняття іудаїзму. В інших випадках еміграція неможлива. Для євреїв вона проходить швидко. Необхідно для цього подати спеціальні документи, які будуть підтверджувати вашу національну приналежність. Це займе кілька тижнів, після чого буде видано дозвіл.

Після прильоту до Ізраїлю можна відразу ж зайнятися питанням громадянства. Клопотання на його отримання буде розглянуто найближчим часом.

США

Сьогодні в США вимоги до іммігрантів серйозно збільшилися, але ця країна все одно залишилася однією з тих, куди краще і простіше емігрувати. Відправити прямий запит для отримання громадянство можуть тільки кращі з кращих спеціалістів у певній галузі, професійні спортсмени, які згодні виступати на змаганнях під прапором Америки.

Дозвіл на переїзд в країну можуть подати ті, у кого на території США проживають близькі родичі. Однак угода буде отримано тільки в тому випадку, якщо родичі самі мають достатній грошовий статок і здатні поселити у себе на деякий термін емігрантів.

Увагу варто приділити і проведенню щорічної лотереї, в якій може брати участь кожна людина. Для цього потрібно подати заявку. Лотерея носить назву «GreenCard». За її підсумками 55000 людей зможуть отримати право на постійне проживання в Америці. Звичайно, крім виграшу, необхідно буде відвідати посольство США, оскільки американці не бажають бачити у своїй країні неадекватних людей або громадян, які становлять небезпеку суспільству.

Дівчатам відкривається ще один шлях переїзду до Америки — шлюб. Ці випадки нерідкі і в даний час, але такі заявки в останні кілька років стали розглядатися строго, так як існують деякі суперечності в програмах, передбачених для іммігрантів.

Головна з них полягає в тому, що для укладення шлюбу між нареченим і нареченою повинна відбутися хоча б одна особиста зустріч. Однак незаміжнім дівчатам в’їзд в США заборонений на довгий термін, так як вони можуть вийти заміж за американця і отримати постійне громадянство.

 

Висновок

Всі вищеперелічені країни приваблюють своєю стабільністю в будь-якій сфері суспільства, надійністю структур, величезним числом варіантів проявити себе. Добре ставлення до прибулих людей і спеціальні соціальні програми разом із пільгами — все це також відіграє велику роль.

Перш ніж вибрати країну, в яку вдасться іммігрувати, варто ознайомитися з її традиціями і побутом. У цьому питанні не можна поспішати, адже ви вирішуєте, як надалі складеться ваша майбутнє життя!

Кнопка «Наверх»
Закрыть