Поради

Як вибрати ліжко в спальню – ділові поради від фахівців Магдек

Сон займає не менше третини від усієї тривалості життя людини. Великий Альфред Ейнштейн був переконаний в тому, що саме сон є кращою її частиною. Заперечувати думку генія безглуздо: з ним згодні лікарі, учені і гуру здорового способу життя.

Під час сну людський організм дістає можливість повністю відновитися і заповнити енергетичні ресурси. Щоб не заважати такому важливому процесу, слід відповідально підійти до питання організації спального місця. Як відомо, ключовим спальним атрибутом є ліжко – про її вибір ми і поговоримо.

Вибір каркаса ліжка

Конструктивно ліжка складатися з каркаса і матраца. Міцність і довговічність меблів безпосередньо залежать від матеріалів виготовлення і якості складання. Переважний вибір – ліжка на металевих і дерев’яних каркасах. Якщо при виготовленні ліжка використані синтетичні і клеєні матеріали, виробник зобов’язаний надати на них сертифікати відповідності нормам безпеки і гігієнічності.

Візуально каркаси можуть бути представлені вбудованим ящиком, в якому розміщений матрац. Також каркаси можуть оснащуватися ортопедичною основою, що складається з гнучких рейок. Останні забезпечують максимальний комфорт і сприяють посиленню ортопедичних властивостей матраца. Ліжка з ортопедичною основою коштують дещо дорожче, але служать прийнятнішим варіантом на думку експертів.

Узголів’я ліжка – елемент конструкції, що виконує декоративну і розслабляючу функції. На ринку зустрічаються моделі з дерев’яними і кованими спинками, а також изголовьями зі вбудованим підсвічуванням і нішами.

Габарити ліжка

Виробники пропонують в каталозі https://magdek.com.ua/ua/krovati/ ліжка наступних модифікацій :

  • односпальні (ширина від 80 до 90 см);
  • півтораспальні (ширина 100 – 150 см);
  • двоспальні (ширина 160 / 180 / 200 см).

При виборі моделі слід пам’ятати: чим ширше спальне місце, тим зручніше на нім відпочивати. З цієї причини двоспальні варіанти мають такий високий попит навіть серед людей, сплячих самостійно.

Як вибрати матрац?

Найбільш важливому складовому ліжку являється матрац. Цей виріб покликаний забезпечувати користувачеві максимум комфорту і підтримувати його тіло в анатомічно правильному положенні. Вибирати матрацні вироби слід при обліку індивідуальних параметрів і переваг користувача. До уваги беруться зростання, вага, вік, стан здоров’я користувача, а також розміри ліжка.

Щоб не помилитися з вибором моделі, пам’ятаєте про важливе правило: чим більше ваги людини, тим жорсткішим має бути матрац. Для подружжя з істотною різницею у вазі кращим вибором стане матрац з подвійною пружинною системою.

Класика або трансформер : яке ліжко вибрати?

У цьому питанні слід відштовхуватися від площі спальні. Якщо дефіциту квадратури не спостерігається, можна сміливо вибирати двоспальне повнорозмірне ліжко. Трансформери – ідеальне рішення для квартир невеликої площі, мешканці якої раціонально використовують кожен вільний куточок. Серед найбільш затребуваних механізмів виділяють розкладачку, клик-клак, єврокнижку, дельфін, акордеон.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button