Поради

Як правильно сидіти за комп’ютером, щоб не боліла спина

Дуже часто болить спина за комп’ютером. Це відбувається тому, що хребет знаходиться в незручному для нього положенні тривалий час і дуже напружений.

Как правильно сидеть за компьютером, чтобы не болела спина

Чому болить спина за комп’ютером?

Вся справа в тому, що положення, коли хребет знаходиться під кутом в 90 градусів до ніг, неприродно для людини. Щоб підтримувати спину в потрібному положенні, м’язам доводиться сильно напружуватися, а зв’язкам – розтягуватися. Якщо м’язи слабкі, хребет викривляється, що викликає неприємні хворобливі відчуття. Болі в м’язах від перенапруги спини також можливі.

Як правильно сидіти за комп’ютером?

Щоб не боліла спина при роботі за комп’ютером, потрібно вибрати максимально комфортне положення тіла, розподіливши навантаження на таз і руки. Для цього протяніть ноги під столом, витягнувши їх. Так ви забезпечите достатню циркуляцію крові. Спину притисніть до спинки стільця. Зручність буде досягнуто в тому випадку, якщо спинка спеціальна, анатомічна з виступом на рівні попереку. Лікті розмістіть на столі. Якщо вони будуть звисати, плечі стануть напружуватися, хребет – хворіти.

Вправи при болю в спині

Щоб розслабити м’язи спини при роботі за комп’ютером, відкиньтеся назад. Постарайтеся, щоб кут між ногами і хребтом був не менше 135 градусів. Так ви досягнете повного розслаблення м’язів спини.

Робіть перерви в роботі кожні 15-20 хвилин. Міняйте положення тіла, згинайте і розгинайте руки і ноги.

Якщо є можливість – ляжте на бік, поклавши подушку під голову і між ногами. Так ви знімите навантаження з м’язів спини і розслабитеся.

Займайтеся спортом! Часто спина болить через те, що м’язи дуже слабкі і не можуть підтримувати хребет у потрібному положенні. Як тільки м’язовий корсет приходить у форму, болі в спині припиняються.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button