Поради

Як вибрати найкращі кросівки

Хоча немає ідеальної пари, яка б підходила кожному, наступні поради допоможуть вам знайти взуття, в якому вам буде зручно. Незалежно від того, чи потрібна вам якість для тренувань, бігу або марафону – ці поради допоможуть обрати найкраще взуття.

Поради для вибору кросівок

Львів найк пропонує великий вибір взуття. У тому числі ви можете придбати якісні кросівки. Щоб обрати свою найкращу пару, ознайомтеся з наступними порадами:

  • обираючи взуття для бігу зверніть увагу на спеціальні кросівки. Вони виготовлені за спеціальною технологією, яка допоможе вам бігти. Під час руху ваша ступня вдаряється об землю з кожним кроком. Кросівки для бігу, на відміну від інших, призначені для того, щоб запобігти травмі ваших ніг. Вони мають добру амортизацію, а також особливий дизайн, що допомагає вам бігти з великою швидкістю.
  • выбирайте правильну форму. Неправильно підібране взуття не тільки зробить ваш рух важким, але може призвести до травм. Ноги, як правило, набрякають під час руху, тому краще приміряти нове взуття ввечері. Для того, щоб зберегти ваші пальці від удару, залишайте вільний простір між пальцями та кінцем кросівок. Ваша стопа не повинна бути стиснутою, тому взуття повинно вільно огинати ногу. Шукайте правильну ширину, є моделі для широкої і вузької ноги.
  • виберіть правильний тип кросівок. Взуття розроблене для конкретних цілей. Ви повинні вибирати кросівки для того виду спорту, яким ви бажаєте займатися. Повсякденні кросівки – найбільш поширений варіант. Вони довговічні та популярні серед більшості людей. Легкі кросівки підходять для тренувань та змагань. Вони менш міцні, ніж повсякденне взуття. Спеціальне взуття для бігу найкраще підійде для марафонів та руху по грунтових дорогах. Підошва забезпечує краще зчеплення з ґрунтовою поверхнею, а міцний верх покращує якість.
  • ціна повинна відповідати якості. Вища ціна, зазвичай, говорить про підвищену якість та сучасні технології виготовлення кросівок. Дешеві моделі можуть бути розроблені без урахування особливостей того чи іншого спорту, тому не задовольняють усі ваші вимоги.

Магазин Lishop пропонує великий вибір якісних кросівок для різних видів спорту. Якщо ви полюбляєте активний спосіб життя, обирайте взуття на сайті магазину. Зробити замовлення просто, для цього потрібно вибрати необхідну вам модель та залишити замовлення на сайті. Доставлення замовлень здійснюється по всій Україні через «Нову пошту».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button