Поради

Як вибрати найкращий ортопедичний матрац

Ортопедичний матрац – спальне місце, розраховане створення рівномірної підтримки тіла людини під час відпочинку. Такі моделі допомагають зменшити навантаження на м’язи спини та хребет, що призводить до сприятливих ефектів у довгостроковій перспективі. Вибрати ортопедичні матраци у Києві можна на сайті інтернет-магазину Матролюкс. Подібні вироби нормалізують сон, допомагають покращити здоров’я, знизити рівень стресу. У цій статті підібрано рекомендації фахівців щодо вибору ортопедичних матраців для якісного щоденного сну.

Види ортопедичних матраців

Ортопедичні матраци в інтернет-магазині України поділяються на 2 глобальні види:

  • Пружинні. З роздільними та залежними блоками. Моделі із пружинами забезпечують пружність, висоту та комфорт під час відпочинку. Найкраще підходять для сну одну людину.

  • Безпружинні. Усередині моделей є лише наповнювачі з ортопедичними властивостями. Матраци без пружинного блоку довговічніші, краще підходять для двоспальних ліжок та нестандартних рішень. Наприклад, моделі без пружин можна використовувати для диванів, сну на підлозі.

Також виробники випускають топери, рулонні матраци, які підходять для компактного зберігання, обладнання спальних місць.

На що звернути увагу під час вибору ортопедичного матраца

Перед тим як купити ортопедичний матрац українського виробництва, рекомендується ознайомитись із ключовими характеристиками виробів. Нижче наведено перелік основних параметрів, на які необхідно звертати увагу.

Матеріали

В ортопедичних моделях використовуються натуральні та штучні матеріали з високими показниками щільності, здатністю швидко відновлювати форму після деформування. Популярні матеріали:

Кокосова койра. Натуральний наповнювач із спресованої стружки кокосових горіхів. Товщина шару прямо впливає на жорсткість матраца. Чим більший шар кокосової плити, тим жорсткіше вийде спальне місце.

Пінополіуретан. ППУ – штучний наповнювач із пінною структурою. Недорогий, але й не найякісніший матеріал. Застосовується у поєднанні з пружинними блоками та іншими наповнювачами.

Латекс. Натуральний наповнювач. Дорогий, але дуже довготривалий, створює якісну підтримку тіла.

Memory Foam. Піна з ефектом пам’яті, дуже в’язка та еластична, пружна. З цим наповнювачем виходить ергономічне спальне місце, де людське тіло може повністю розслабитися.

Виробники використовують різні наповнювачі та їх комбінації. Готові вироби мають різні показники жорсткості, еластичності. Якщо бюджет не обмежений, краще вибрати модель із натуральним латексом або піною з ефектом пам’яті. Бюджетні моделі з ППУ також добре зарекомендували себе, але служать менше часу.

Жорсткість

Існує думка, що ортопедичні матраци обов’язково жорсткі, нееластичні. Це міф. Моделі з ортопедичними властивостями випускаються з різною жорсткістю:

Жорсткі. Висока і вища за середню жорсткість підійде людям з діагностованими захворюваннями хребта. Купуйте такі вироби лише за рекомендацією лікаря.

Середньо-жорсткі. Збалансовані спальні місця підходять більшості людей. Відпочинок на виробах із середньою жорсткістю не вимагає звикання, що викликає побічних ефектів.

М’які. Ідеальний варіант для людей у ??літньому віці та низькою вагою. Виробляються з еластичних матеріалів, не рекомендовані покупцям із зайвою вагою.

Також випускаються двосторонні ортопедичні матраци. Сторони виробу мають різний рівень жорсткості. Виберіть двосторонню модель, якщо важко, яка жорсткість краща.

Розмір та товщина

Ці параметри підбираються за розмірами ліжка або дивана, висотою основи. Що потрібно знати:

  • Ідеальна висота безпружинника 16 см; пружинного виробу 18 см;

  • Моделі 10 см заввишки і менше недовговічні;

  • Стандартні розміри односпальних та двоспальних варіантів підійдуть під відповідні ліжка.

При виборі ортопедичного матраца також важливо враховувати вік та вагу власника. Зверніться до консультантів МатроЛюкс зручним способом, щоб отримати докладну інформацію про правильний вибір моделі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button