Поради

Як вибрати осушувач повітря для квартири?

Якщо стався переїзд в нове житло або були встановлені пластикові вікна, то власники житла можуть зіткнутися з проблемою, яка пов’язана з запотіванням вікон. Спочатку можна подумати, що це не серйозна проблема, але через деякий час – отримати ряд проблем, які пов’язані із зіпсованими речами і меблями, неприємним запахом у квартирі. Деякі люди можуть відчути погіршення стану здоров’я. Всі ці проблеми викликані підвищеною вологістю повітря. Розв’язати цю проблему допоможе осушувач повітря, але його потрібно правильно вибрати. Якщо вам потрібно – замовити його можна в магазині osushiteli.ua.

На що необхідно звернути увагу перед придбанням осушувача повітря?

На самому початку необхідно переконатися в тому, що його придбання буде доцільним. Виконайте вимірювання вологості в приміщеннях за допомогою спеціального приладу гігрометра, він дозволить зрозуміти мешканцям квартири, чи існує проблема. Після перевірки всіх кімнат можна буде дізнатися, в якій з них потрібна установка осушувача повітря. Коли буде вирішено купувати цей прилад, то при виборі його необхідно враховувати наступні параметри:

Продуктивність

Цей параметр найважливіший в приладі. Його показник вимірюється в літрах за добу. Продуктивність необхідно вибирати, враховуючи площу приміщення, в якому він буде встановлений. Фахівці радять використовувати легку формулу, де площа приміщення множиться на 0,7. Це формула допомагає зробити обчислення, але отриманий результат приймається за приблизне число, оскільки у формулі не використовуються показники вологості і температури.

Повітрообмін

Рекомендується вибирати прилад, який здатний протягом однієї години через себе прогнати 4 рази повітря. Цей показник буде залежати від обсягу кімнати. Розрахувати його нескладно, для цього необхідно помножити ширину, довжину і висоту. Наприклад, якщо кімната становить в ширину 3 м, в довжину 3 м, а висота її стель 2,5 м, то обсяг вийде 22,5 м.куб. В цьому випадку знадобиться прилад, який буде з повітрообміном 90 м3/год.

* Рівень енергоспоживання

Цей показник буде залежати від продуктивності. Чим вона вища, тим більше буде використовуватися електроенергії. Сучасні прилади збираються за технологіями, які дозволяють економити витрату електроенергії. Вибирати оптимальну потужність потрібно, грунтуючись на те, як часто ви плануєте використовувати прилад. А магазині вам допоможуть підібрати підходящу модель.

• Рівень шуму

Цей показник в приладі в середньому становить 40-45 дБ. Якщо він буде працювати голосно, то його буде некомфортно експлуатувати. Тому не варто купувати моделі з високим рівнем шуму, особливо якщо в сім’ї є маленькі діти.

Водовідвід

У приладах зустрічається два види відводів: дренажний і накопичувальний. У накопичувальному вигляді застосовується ємність, яка збирає виділену рідину, і її необхідно буде періодично спустошувати. Чим вище вологість в кімнаті, тим більше обсяг ємності потрібно. Це дозволить домогтися того, щоб не спустошувати ємність.

Додаткові функції

У приладі можуть бути присутніми корисні функції, наприклад:

• Таймер. Він буде обмежувати час роботи, що призведе до економії електроенергії.
* Вбудований гігрометр. Він дозволяє виміряти показники вологості в кімнаті.
* Датчик автоматичного включення. Він здатний реагувати на підвищені показники вологості.

Розмір і вага

У продажу є мобільні та стаціонарні моделі. Переносні типи мають невеликі габарити, їх можна розділити на три види: настільні, підлогові, настінні. У підвалі можна встановити габаритну стаціонарну модель.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button