Поради

Вправи для зміцнення м’язів тазового дна від лікаря Кегеля

Американський лікар-гінеколог Арнольд Кегель розробив комплекс вправ, які дозволяють зміцнити м’язи тазового дна, уникнути опущення або випадання у жінок органів малого таза, а також позбутися від нетримання. У цій публікації розглянемо, чим корисні вправи Кегеля, і як їх правильно виконувати.

Кому варто займатися такими вправами

Комплекс рекомендований вагітним дівчатам, тим, хто вже народив, а також жінкам і чоловікам після 50 років.

Передумови до занять по комплексу Кегеля: найчастіше лікарі рекомендують займатися з даного комплексу людям, що страждають від:

Ускладнень після пологів
До ускладнень відносять нетримання, рихлість в області піхви, що перешкоджає отриманню задоволення під час статевого акту, а також випадання органів малого таза або самого піхви.
Ці вправи дійсно допомагають повернути жінкам колишні сексуальні відчуття. Після пологів багато хто страждає від значного розширення піхви, а це, в свою чергу, ускладнює отримання задоволення. Вправи сприяють звуженню вагінального входу. Його стінки отримують більшу еластичність, що дозволяє знову отримувати колишні відчуття під час занять любов’ю.
Проблем з сечовидільною системою (зокрема з сечовим міхуром)
При пологах зв’язки і м’язи тазового дна розтягуються, сечовий міхур опускається, давлячи на уретру, що призводить до нетримання сечі.
Така проблема є не тільки у вагітних або жінок, що народили, а й у багатьох інших людей. Вправи допоможуть впоратися з недугою. Крім відновлення нормального сечовипускання, заняття можуть допомогти розлучитися з запорами і навіть з гемороєм.

Як тренуватися за цією системою

• Перед виконанням необхідно напружити м’язи заднього проходу, потримати їх напруженими і після відпустити поступово. Виконати вправу потрібно декілька разів. При виконанні можна також задіяти своє дихання. Під час напруження м’язів зробіть вдих, а, відпускаючи напругу, видихніть. При бажанні можна додати до напруження м’язів якісь вправи. Наприклад, багато вставати і почергово піднімати ноги. Для кращого результату варто виконувати заняття по кілька разів на день.
• Жінки можуть використовувати в якості полегшення такі пристосування як вагінальні важки. Також для цих цілей підходять вагінальні стимулятори. Завдяки електричному струму, що надходить до пристрою, м’язи починають скорочуватися. Після використання жінка розуміє, як скорочувати м’язи самостійно, і може робити вправи.
• Непоганою вправою вважаються присідання. Слідкуйте за кутом в колінах: він не повинен перевищувати 90 градусів. Такі тренування дуже зручні тим, що їх можна виконувати де завгодно. Для цього не треба жодних обладнання. Лікарі впевнені, що будь-яка фізична активність робить хороший вплив на стан тазового дна.

Важливо пам’ятати, що перед початком занять найкраще пройти перевірку або консультацію у лікаря-гінеколога або уролога, радять в блозі EVA Blog. Спеціаліст скаже, які вправи найкраще виконувати, і як це робити правильно.

Лікарі радять при виконанні тримати руки на животі, щоб стежити за його напругою. М’язи преса не повинні напружуватися під час вправ, тому контроль руками допоможе цьому запобігти.

При виникненні проблем з пошуком вірних м’язів, це можна зробити при поході в туалет. В процесі радять різко припинити сечовипускання. Ви відчуєте, які м’язи потрібно напружувати при заняттях.

Як скоро з’явиться результат

На це питання немає точної відповіді. Кожна людина індивідуальна і результат може проявлятися по-різному. Щоб бути впевненою, що результат точно буде, потрібно запам’ятати два важливі критерії:

• Регулярність занять.
• Максимально часті тренування.

Це допоможе швидше отримати бажаний прогрес і почати позбавлення від недуг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button