Поради

Як вибрати постачальника газу у Рівному та Рівненській області?

З 1 серпня 2020 року кожен споживач газу отримав довгоочікувану можливість самостійно обирати собі постачальника газу. Та у багатьох жителів міста Рівне та Рівненської області виникають питання, без відповідей на які на перехід наважитись досить складно. Перш ніж перейти до вигідних тарифів компанії «», яку обирають багато українців, потрібно докладно розібратись в усіх питаннях.

У цьому матеріалі ми дамо відповіді на найпоширеніші питання за темою.

Хто обов’язково повинен заключати новий договір?

Насправді, зміна постачальника не була заборонена і раніше. Але ж процедура зміни компанії-постачальника була досить складною. На практиці звичайний громадянин не міг цього зробити самотужки навіть законними шляхами. А ще до серпня 2020 такий перехід не мав ніякого сенсу, бо діяв режим спеціальних зобов’язань «Нафтогазу». А от після відкриття ринку газу, для всіх постачальників склались рівні умови, що відкрило для споживачів великі можливості та переваги.

Відповідаючи на питання, потрібно зазначити, що можна залишитись на старих умовах з тим постачальником, який виконував обов’язки раніше. Але є випадки, коли потрібно змінити компанію:

  1. Якщо ви придбали помешкання (квартиру чи будинок), але договір на газові послуги залишився на минулому власнику нерухомості.

  2. Якщо ваш постачальник збанкрутував.

  3. Якщо старий постачальник не підписав контракт на необхідну кількість «блакитного палива».

Навіщо змінювати постачальника?

Наразі пільги на газ залишаються в минулому, а газ стає звичайним товаром – майже таким же як молоко чи картопля у супермаркеті. І обирати його потрібно так само – де вигідніші умови, там і купляти. Ціна газу в кожного постачальника тепер індивідуальна, а до купи кожен постачальник у боротьбі за клієнта пропонує ще масу переваг. Так, наприклад, «Рівнегаз Збут» має власний вигідний прайс з 4-ма економічними тарифами, а також сучасний сайт та додаток, а передавати показники лічильників і сплачувати за спожитий газ і взагалі можна у Вайбері чи Телеграмі – за допомогою підказок бота.

Як розірвати старий договір?

Найкраще в цій ситуації те, що зв’язуватись зі старим постачальником не потрібно – ви лише надаєте компанії «Твій Газзбут» заяву та копії документів (право власності, паспорт і ідентифікаційний код) та чекаєте на підключення. Усі юридичні питання та формальності владнає новий постачальник, тому перейматись не потрібно.

Отже, перехід на нового постачальника газу – це дійсно вигідна та нескладна процедура, яка не відбере багато часу та дозволить заощадити на комунальних оплатах як взимку, так і протягом всього року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button