Поради

Як вигідно орендувати автомобіль в Києві?

Популярність прокату автомобілів у Києві швидко зростає, але багато людей досі не зовсім розуміють, як це працює. Наскільки це дорого? Чи потрібно платити за бензин? Як щодо страховки? Де здавати авто? Наскільки це заощаджує ваші гроші? Чи доступна доставка авто у вашому районі? На всі ці запитання відповість представник популярного сервісу оренди авто в Києві – Car-Rent.in.ua.

Традиційна оренда автомобілів vs Car-Rent.ua

Перше, що вам потрібно знати, це те, що ціна на оренду того самого автомобіля у різних компаніях може відрізнятися на 50-80%. Що відрізняє Car-Rent.ua від традиційного прокату автомобілів, то це те, що він розроблений, щоб бути зручним для людей, які хочуть орендувати автомобілі на вигідних умовах – тобто за найкращою ціною. Саме тому орендувати автомобіль у Car-Rent.ua можна починаючи всього від 450 грн на добу!

Ще одна важлива грошова складова – застава, яку вимагають більшість прокатних компаній. У компанії Car-Rent.ua оренда авто доступна без застави для більшості машин у каталозі. Єдиний нюанс – при оренді без застави ціна за добу буде вищою.

Що потрібно для оформлення оренди?

Орендувати машину максимально просто: вибирайте модель на сайті компанії, залиште заявку і дайте відповідь на запитання менеджера по телефону. Після підтвердження замовлення ви можете оформити всі документи та внести оплату в офісі компанії або менеджер може доставити авто та документи на потрібну адресу.

Які основні умови оренди?

  • Для укладання договору оренди орендар повинен бути не молодшим 21 року і мати стаж водіння не менше 2 років.
  • Для орендованих автомобілів встановлюється добовий ліміт пробігу — 300 км.
  • Експлуатація можлива виключно на території України.

Що входить у вартість оренди?

У вартість оренди входить автомобіль, готовий до експлуатації: вимитий та заправлений до повного бака. Також включено повне страхування КАСКО. Таким чином, ви отримуєте повністю готовий до експлуатації автомобіль.

Чи можна замовити подачу авто в аеропорт чи містом?

Так, ми доставляємо авто до будь-якої доступної точки Києва. Ціна послуги залежить від відстані. Деталі уточнюйте у менеджера.

Наскільки вигідно орендувати авто у Car-Rent.ua?

Найвигідніша категорія для оренди авто – економ клас. Ціна тут починається лише від 450 грн на день, на нові, справні, в оптимальних та максимальних комплектаціях машини. Щоб відповісти питання вигідності, наведемо простий приклад. Середній денний заробіток працівника таксі в Києві – від 2000 грн. Ось і рахуйте ;)

Машин у нашому парку не так багато, як бажаючих взяти їх в прокат. Тож поспішайте взяти авто в аренду!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button