Поради

Весільна фотосесія у студії: плюси і мінуси

Студійна зйомка – це ідеальний формат зробити весільну фотосесію або незвичайні та креативні фото в будь-який зручний час та при різних погодних ризиках в максимально комфортних умовах, навіть у холодну дощову пору року.

Ужгород – це чудове місце для весільної фотосесії як в студії, так і просто неба. Кожен з варіантів має свої мінуси та плюси, і сьогодні ми їх розглянемо, щоб вам було легше визначитись з вибором.

Плюси

 •  Погода ніяк не впливає на якісний результат весільної фотосесії;
 •  Ідеальні світлові схеми для роботи фотографа та створення якісних фото. На відміну від вулиці, де фотографу доводиться підлаштовуватись під природнє світло, студія дозволяє повністю контролювати світло та створювати цікаві ефекти. Можливість повного контролю над освітленням, завдяки наявності декількох керованих джерел світла – одна з основних переваг студійної зйомки для фотографа.
 • Фон. На відміну від зйомки на вулиці, де навколо природні об’єкти,  студійний фон являє собою однотонний шматок матеріалу певного кольору, який підбирається під конкретну зйомку та може підсвічуватись.
 • Конфіденційність фотозйомки та ідеальний варіант для інтровертів. Зручний формат для тих людей, які вперше наважуються на професійну фотосесію і студія дозволяє для них почуватись спокійно, впевнено та комфортно під час позувань.
 •  Стильний декор, інтер’єр, широкий асортимент реквізитів, оригінальних деталей, які дозволяють втілити в реальність будь-які образи та задумки з багатою фантазією фотографів. Погодьтесь, макіяж та зачіски на вулиці – не завжди зручно.
 • Студійна фотозйомка дозволяє варіювати вбрання і вносити зміни в макіяж;
 • Можливість зробити весільну фотосесію навіть не в день весілля, що дозволить парі розслабитись і не хвилюватись за таймінг та інші питання весільного дня.

Мінуси

 • Весільна фотосесія у студії, зазвичай, дорожча, ніж виїзна. Додаткова оплата за оренду студії в той час, коли Ужгород може запропонувати безліч красивих локацій для зйомки під відкритим небом (набережна річки Уж, ботанічний сад, Ужгородський замок, тощо).
 •  У студії іноді неможливо розмістити всіх присутніх гостей на весіллі. У кадр потрапляють тільки найближчі люди.
 •  Іноді клієнти та фотограф віддають перевагу природньому освітленню на вулиці;
 •  Контраст. Зйомка на вулиці іноді в перевазі для тих, хто хоче поєднати фон від природи до кам’яних будівель.

Як бачимо, плюсів студійної зйомки набагато більше. Однак, вибір залежить від особистих побажань та вподобань клієнта. Студійна зйомка – це вибір фотографів, які мають чіткий задум та бачення того, яким має бути результат. А гарний результат залежить від правильно обраної фотостудії та правильного настрою. Найпопулярнішою та найкращою студією у Закарпатті є фотостудія «Zoom studio». Опинившись у студії, кожній парі варто відкинути всі думки про весільні клопоти і насолоджуватись фотосесією та тандемом із професіоналами. Весільна фотосесія – це миті, де варто відкрити весь арсенал своїх щасливих емоцій! Фотостудія «Zoom studio» – це якість та результат, який стане прекрасною згадкою на все життя!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments