Поради

Як захистити свій бізнес

На ринках розподілу електричної енергії, газу, водопостачання та інших служб є «природні монополісти» – особливі учасники ринку, що надають певну послугу, заміни яким немає. Наприклад, облгаз, обленерго та інші. Регулювання їх прав і обов’язків здійснюється низкою нормативних актів. Спеціальні органи НКРЕКП і АМКУ захищають споживачів від їх протиправних дій.

Облгаз нарахував вашій фірмі величезну суму за неіснуючий обсяг газу? Монополіст витісняє з ринку, використовуючи власні привілеї? Слід знати, що за все подібні діяння монополісту може бути виставлений великий штраф.

В першу чергу, розберемося, в яких випадках вам може знадобитися послуга захист бізнесу від монополістів:

• Якщо ваша фірма є покупцем продукції або послуг, які здатний надати єдиний представник ринку, і через нього відбулося порушення ваших прав і обмеження ваших законних інтересів, а розриву відносин з ним ви допустити не можете, оскільки заміни йому немає.
• Якщо в роботі вашого підприємства необхідно контактувати з монополістами і з’явилися проблеми. Наприклад, незважаючи на закони, неможливо домогтися узгодження заявки, видачі технічних умов.

Якщо вищевказані ситуації відбулися з вашим підприємством, вам знадобитися допомога грамотного антимонопольного адвоката. Її для вас можуть надати кваліфіковані фахівці Vek Legal Group. Працюючі в даній компанії юристи мають багатий досвід в цій області.

Послуги, які може надати антимонопольний юрист

Допомога в області монопольних відносин полягає в наступному:

• Проводиться аналіз ситуації – насправді її можна вирішити, звернувшись до антимонопольного комітету, де вам розкажуть, які будуть перспективи такого звернення.
• Складається претензія, при цьому детально розписуються небажані наслідки, які можуть очікувати монопольні підприємства при невиконанні законних вимог клієнта.
• Інтереси клієнта будуть представлені в засіданні комісій монопольних підприємств.
• При вчиненні опору порушником подається заява, що має ретельне обґрунтування, в НКРЕКП.
• Інтереси клієнти будуть представлені в НКРЕКП, справа буде супроводжуватися до того моменту, поки не буде прийнято остаточне рішення.
• Складається і подається позов про відшкодування збитків, які були завдані внаслідок антимонопольного порушення.

Радимо вам не терпіти порушення закону і несправедливість по відношенню до вашого підприємства. Захистити власні права цілком реально, якщо вести боротьбу за них.

За матеріалами: http://veklegal.com/uk/company-services/antitrust/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button