Поради

Просте та ефективне навчання англійської у школі Englishdom

Знання англійської потрібне всім та всюди. Проте вивчити мову не так просто, незважаючи на велику кількість доступних ресурсів та спеціалізованих курсів. Онлайн школа Englishdom https://www.englishdom.com допоможе швидко опанувати іноземну мову. У закладі розроблені заняття для людей з різною попередньою підготовкою та здібностями.

Особливості навчання в школі англійської мови Englishdom

Englishdom однією з перших компаній на ринку України стала пропонувати навчальні послуги у дистанційному форматі. Тепер не потрібно їхати в іншу частину міста після важкого робочого дня, щоб відвідати урок. Достатньо мати інтернет, щоб підключитися до навчальної платформи. Школа використовує сучасні технології на новітні методики викладання, щоб кожен студент зміг опанувати курс. 

У школі використовується комунікативна методика. Тобто акцент робиться на розмовній практиці людини. Адже можна знати багато слів та правила граматики, і відчувати труднощі у спілкуванні англійською мовою. Заняття з викладачами допомагають подолати цей бар’єр. Професійні вчителі з першого дня розвивають мовні здібності студента. 

Кожен учень має доступ до цифрового підручника. Під час уроку викладач дає завдання з цього підручника та слідкує за роботою студента. Навчальні матеріали підбираються індивідуально для кожного учасника. Клієнти школи мають постійний доступ до навчальних матеріалів. Знання, здобуті на кожному занятті, закріплюються за допомогою домашніх завдань. 

Переваги роботи Englishdom

Вивчаючи іноземну мову в школі Englishdom, студенти отримують багато переваг:

  • навчання у зручний час за комфортним графіком;
  • індивідуальний підхід до кожного учасника та особиста програма навчання;
  • вузькопрофільні програми вивчення англійської мови;
  • доступ до навчальних матеріалів у будь-який час;
  • професійні викладачі, які постійно удосконалюють методики викладання;
  • уроки з носіями мови;
  • постійна комунікація з викладачами та своєчасна допомога в навчанні. 

Учасники навчання мають можливість слідкувати за своєю успішністю в онлайн-кабінеті. 

Особливі пропозиції від школи

Компанія Englishdom керується приказкою «краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Саме тому кожен охочий може відвідати безкоштовний пробний урок, на якому зможе побачити методику викладання, формат навчання та специфіку навчання іноземної мови. 

Школа пропонує придбати купон для індивідуальних занять. Тобто є можливість купити кілька уроків та подарувати їх близькій людині чи працівникам організації. До такої пропозиції вдаються керівники компаній, щоб персонал зміг покращити рівень володіння діловою англійською мовою. 

Як відбувається навчання 

У школі Englishdom навчання відбувається наодинці з викладачем. Тобто вчителю не потрібно приділяти увагу іншим студентам. Він зосереджує весь час на одній людині. Таким чином вдасться повністю опрацьовувати навчальний матеріал. Тривалість заняття становить 50 хвилин. Уроки проходять 2-3 рази на тиждень за попередньо встановленим графіком. 

Займатися з людиною будуть локальні викладачі чи носії мови (обирає клієнт). Школа гарантує результат навчання за умови, що студент буде відповідально ставитися до навчального процесу та виконуватиме домашні завдання. Для відвідування занять потрібно мати доступ до мережі інтернет, ноутбук, мікрофон та вебкамеру. 

Щоб відкрити для себе нові можливості туризму, отримати кращу роботу, спілкуватися з людьми зі всього світу, потрібно вивчати англійську мову. І не варто відкладати на завтра. Записатися на пробний урок можна на сайті компанії прямо зараз. Після навчання студенти проходять тестування та отримують сертифікат від Englishdom. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button