Поради

Як замінити скло на iPhone 6

iPhone 6 вважається високотехнологічним і досить новим пристроєм, який є айфоном останнього покоління на ринку продукції компанії Apple. Як відомо, цей виробник прославився на весь світ якістю своєї продукції, тому проблем в експлуатації бути не повинно.

08-01-16-foto-600x261-1

Але, один необережний рух – і ваш телефон летить на підлогу і розбивається. Можливо, він буде працювати, однак апарат потребуватиме термінового ремонту к примеру скла iPhone 6. Справа в тому, що дисплей телефону захищає особливе скло, яке важко подряпати, але якщо його впустити з досить великої висоти на тверду поверхню, то воно може серйозно постраждати. Сенсорний екран iPhone 6 покриється сіткою тріщин, що не тільки не красиво, але і заважає розгледіти зображення. Іноді може знадобитися заміна дисплея iphone 6.

Якщо після падіння на екрані з’явилися смуги або ж погано працює підсвічування, можливо, ушкодилася матриця дисплея. Майстер впорається з цією роботою за 40-50 хвилин. Якщо потріскалося захисне скло, при цьому екран перестав працювати, або ж він працює частково, необхідна заміна модуля iPhone 6. Не важливо, яка частина модуля була пошкоджена, замінити необхідно весь, тому в iphone 6 всі складові склеєні один з одним, тому дана запчастина вважається неподільним цілим. Сам (модуль) дисплей iPhone 6 складається з лицьового захисного скла, також з дисплея і сенсорного екрану, які склеєні один з одним. Якщо прибрати розбите скло iPhone 6, змінивши його новим, немає гарантії, що інші деталі iPhone 6 не були пошкоджені. Діагностика, зроблена фахівцями, не буде зайвою.

Іноді потрібна заміна екрану iphone 6, який в цій моделі досить великий і дозволяє власникам насолоджуватися високоякісною картинкою і яскравими кольорами. Але саме ця частина є і найбільш вразливою. Якщо розбите скло, або екран починає мимоволі спрацьовувати, на ньому з’явилися смуги, погано працює сенсор, зламалася підсвічування і т.д. варто звернутися за допомогою.

Але якщо після сильного удару сам айфон не постраждав, а необхідно поміняти тільки скло iPhone 6? Ще зовсім недавно в майстернях могли просто відмовити в цій послузі. Справа в тому, що дисплей iPhone 6 спочатку був задуманий, як нероздільний модуль, тому передбачалося, що заміні підлягає вся запчастина. Але якщо пошкодження були незначні, то не кожен погодитися віддати велику суму за дисплей, вартість якого може складати майже половину вартості самого телефону. Було вирішено піти назустріч клієнтам і знайти спосіб відділення скла від всієї деталі. Немає єдиної продуманої технології, у кожного майстра свої секрети. Звичайно, заміна скла iPhone 6 повинна проводитися тільки висококласними фахівцями. Якщо довірити свій айфон дилетантам або ж самим взятися за цю нелегку роботу, можливі небажані наслідки, наприклад, під погано «посаджене» скло може потрапляти пилюка, яка потім буде добре видно, або з’являться подряпини на матриці.

Ремонтні роботи і вибрати відповідне скло iPhone 6 краще довірити перевіреним фірмам, тому серйозні організації поставляться до своїх обов’язків з усією відповідальністю. Професіонали працюють швидко, тому ваш улюблений айфон вже через кілька годин буде з вами, і якісно – він прослужить вам ще не один рік!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button