Земля

Вчені мають намір створити гібрид мамонта і слона

Американські вчені з престижного Гарвардського університету заявили про намір відновити популяцію мамонтів через 7-10 років. На думку генетиків, створення гібрида мамонта і азіатського слона цілком ймовірно, якщо належним чином скоригувати ДНК реліктових слонів.

95c6b03c815491003e9ef347cad0566e
Під час численних археологічних розкопок вчені знаходять рештки мамонтів, прагнучи виділити з них живе ДНК загиблої популяції шерстистих слонів. Через майже 4 тисячі років після вимирання, реліктові слони зможуть знову заселити тундру і інші північні території, якщо вдасться схрестити ланцюжки ДНК мамонтів і азіатських слонів, які також стоять на межі вимирання.

Автор дослідження, генетик Джордж Черч переконаний, що при вплетінні ДНК мамонта в генетичний код азіатського слона можна отримати новий волохатий гібрид, який відновить популяцію мамонтів в північних територіях, одночасно рятуючи азіатських слонів від повного вимирання. Вчені вважають, що мамонти і слони настільки близькі за своїм генотипом, що якщо б шерстисті слони існували до цих пір, то вони могли б успішно злучатися з азійською популяцією, передає слова Черча американське видання The Huffington Post.

Читайте також: 

 Раніше команда генетиків під керівництвом Черча успішно протестувала проект CRISPR-Cas9, який здатний самостійно змінювати, додавати і видаляти задані геноми в ланцюжку ДНК. Дана технологія могла б знайти своє практичне застосування і в спробі відтворення мамонтової культури, яка, в свою чергу, допоможе відновити екосистему тундри і тайги Євразії і навіть Північної Америки.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button