Поради

Як зробити волосся коротшим (відео)

У передчутті Нового року люди прагнуть до змін: хтось пересуває меблі, інші міняють місце роботи, а прекрасна половина людства найчастіше схильна до змін в образі, стилі. Можна скупити половину магазина і кардинально поміняти гардероб. Не меншим ефектом перетворення володіє зміна зачіски – змінюється весь образ, зовнішність і навіть настрій.

07-12-14-foto-600x225-3

Дівчата – істоти непостійні. Тому перш ніж вкоротити волосся, зробити нову стрижку, необхідно прийняти обдумане рішення. Можна довіритися стилісту і прислухатися до його рекомендацій по вибору стрижки або «приміряти» на себе різні стрижки, використовуючи онлайн-програми для підбору зачісок. Завантажте свою фотографію, вибравши з численних запропонованих варіантів зачісок підходящу, потрібно роздрукувати результат і сміливо вирушати до перукаря. Популярними короткими стрижками стали «Боб», «Каре», «Паж», градуйовані і асиметричні стрижки.

07-12-14-foto-600x413-2

Крім стрижки існують візуальні методи вкорочення довжини волосся. Такого ефекту можна домогтися за допомогою вкладання із застосуванням спеціальних засобів: пінки, мусу, лаку для волосся. Для того, щоб зробити волосся коротшим, вкладають «Помилкове каре». Процес виконання:

  • добре розчесати і випрямити волосся – після завершення вкладання використовувати гребінець буде незручно;
  • зав’яжіть «хвіст» так, щоб гумка була на відстані 5-10 см від кінчиків волосся;
  • сховайте гумку з «пензликом» під волосся до шиї і закріпіть шпилькою;
  • вийде зачіска, схожа на стрижку «Подовжене каре».

Візуально вкоротити волосся допоможе начіс. Виконують біля основи волосся із застосуванням косметичних засобів для вкладання. Чим більше потрібно вкоротити довжину, тим пишніше і об’ємніше вийде зачіска. Таким чином можна зменшити довжину волосся до 10-15 див.

Завивка не тільки вкоротить волосся без застосування ножиць, але і додасть образу жіночності і привабливості. Виконують хімічні (з використанням лугів і кислот) і біозавивки (без застосування агресивних речовин). Майстер порекомендує різні види накруток локонів: вертикальну, спіральну, прикореневу, у формі зигзага. Результат тримається від 4 до 6 місяців. Різновидом хімічної завивки стала процедура «карвінг» – це тривале, до 10 тижнів, вкладання волосся за допомогою спеціального засобу. В результаті виходять спокусливі хвилясті локони. При бажанні можна надати волоссю прямий первісний вигляд, витягаючи їх під час сушіння феном.

Вже кілька сезонів поспіль актуальною в світі моди є зачіска в грецькому стилі з використанням тонкої пов’язки для волосся. Таким способом можна швидко візуально вкоротити волосся і отримати романтичну витончену зачіску. Вибір пов’язки залежить від подібного стилю: вона може бути у вигляді джгута, ніжних квітів або класичною з камінням.

07-12-14-foto-600x450-1

Виконання зачіски:

  • пряме волосся розділити на проділ;
  • надіти зверху пов’язку;
  • розділити волосся на невеликі пасма;
  • пасмо закрутити джгутом і вкласти під пов’язку, при необхідності закріпити невидимками;
  • виконати з усіма пасмами;
  • зачіску можна прикрасити стразами або квітами, випустити кілька пасом.

З допомогою такого простого аксесуара як шарф можна за 5 хвилин вкоротити довжину, пов’язавши його зверху волосся, а кінці сховавши під одяг. Виглядає недбало, але стильний, відмінно поєднується зі стилем casual.

Змінюючи зачіску, не забувайте про цілісність образу: подбайте про вибір відповідного одягу і правильно підібраних аксесуарів. Завершений, продуманий жіночий образ не залишиться без уваги, виявиться привабливим доповненням до святкового відмінного настрою!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button