Поради

Купувати зернові не виходячи з дому: про майданчик Agro.Forum

Agro.Forum — це нова інтернет-платформа, яка дозволяє купувати зернові віддалено незалежно від обсягу. Для пошуку та придбання зерна тепер потрібен тільки смартфон.

Нова платформа agro.forum допомагає купити або продати зерно у будь-яких обсягах, не відкладаючи з рук смартфон. Вона зібрала у собі все необхідне для безпечних торгів та пошуку вигідних цін на зернові культури.

Чому Agro.Forum — доступно та надійно?

Майданчик надає своїм користувачам цілу низку переваг, що значно спрощують процес купівлі та продажу зерна:

Продаж зернових культур за вигідними цінами

Агро.форум створений за принципами аукціону:

  • продавці розміщують свої лоти з певною кількістю зерна;
  • покупці пропонують свої ціни;
  • продавець може обрати найбільш вигідну для себе пропозицію.

Те саме працює і для покупців, що можуть надати перевагу тому або іншому лоту, обравши для себе підходящу ціну.

Торгівля без ризиків

Як розповідає agro-business.com.ua, щоб стати учасником Agro.Forum, потрібно додати свій ЕЦП. Це означає, що кожен з учасників торгівлі може знайти інформацію про контрагентів, щоб вирішити, чи варто мати з ними справу.

Детальна інформація про ринок

Сервіс дає можливість дізнатися про найважливіші дані щодо сільськогосподарської діяльності в Україні. Вбудована аналітика дозволяє відслідковувати стан ринку та обґрунтовано приймати рішення.

Готові шаблони контрактів

На майданчику Agro.Forum вже зібрані готові шаблони контрактів, тому учасники торгівлі можуть обійтися без допомоги зовнішніх юристів. Кожен контракт створений професійним юристом та доступний для редагування.

Легкий доступ зі смартфону

Щоб скористатися сервісом, достатньо будь-якого браузера на мобільному телефоні, планшеті або ПК. Agro.Forum також доступний у форматі додатку для смартфонів (iOS та Android). Встановивши його, користувачі зможуть отримувати сповіщення про відповіді на свої заявки.

Як користуватися Agro.Forum?

Щоб почати роботу з майданчиком, потрібно зареєструватися за допомогою свого ЕЦП. Після цього можна обирати відкриті публічні контракти або створити власний лот. За допомогою зручних таблиць відвідувачі сервісу можуть бачити останні створені контракти за категоріями зернової культури та її класу. На екрані одразу відтворюється інформація про об’єм замовлення або пропозиції, регіон та вартість. Щоб отримати більш детальну інформацію, можна перейти на сторінку лота або відкрити статистику продавця/покупця.

Agro.Forum — безпека та надійність у торгівлі зерном

Інформація про всіх учасників торгів та прозорість контрактів гарантує безпечні умови торгівлі. Кожен продавець та покупець власноруч обирає, з ким скласти угоду. Використання сервісу Agro.Forum дає українцям нові можливості та легкі умови торгівлі зерном з будь-якої точки країни!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button