Поради

Яка сімка потрібна для планшета

SIM карта, повна розшифровка назви – Subscriber Identification Module – застосовується для того, щоб можна було ідентифікувати пристрій користувача в певній мережі цієї карти. На сьогодні найпоширеніший варіант їх застосування – GSM-мережі, в них працюють всі мобільні телефони з стільниковим зв’язком. Раніше такі картки мали невеликий розмір плоскої плати, приблизно 1х1 см, тепер же, з початком використання невеликих пристроїв, стали застосовувати і картки ще менші за розміром.

06-11-15-foto-600x502-1

Перші називаються Mini SIM, другі – Micro SIM. Новинкою можна вважати nano-SIM, які призначені спеціально для iPhone 5. Якщо вам буде потрібна сім-карта для планшета після його купівлі, то це буде варіант micro SIM.

Варіанти SIM-карт

Навіщо планшету сім-карта

Деякі планшети зроблені таким чином, щоб, навіть якщо у вас немає доступу до однієї з мереж Wi-Fi, можна було скористатися мобільним інтернетом – через мережу 3G. Якщо дозволяє програмне і апаратне забезпечення, у разі вставки сім-карти в подібний планшет, по ньому можна буде здійснювати дзвінки як зі звичайного мобільного телефону, а також відео-дзвінки. Не можна сказати, що сімка для планшета на сьогодні дуже затребувана, тому що планшети з можливостями підключення до мобільної мережі коштують дорожче, а щомісяця мобільний інтернет потребують сплати певної суми грошей. Проте все одно на такі пристрої є попит, тим паче їх різноманіття на http://e-katalog.ru/ просто вражає.

Яка сімка для планшета краще?

Для планшета з можливістю доступу до інтернет та мобільного зв’язку необхідно так само, як і для звичайного стільникового телефону, дуже ретельно вибирати сім-карту. Основними параметрами при виборі мають стати, по-перше, вартість трафіку інтернет, і по-друге – ціна на використання безлімітного доступу до мережі. Також важливо, чи будуть за умовами оператора якісь надбавки ціни за перевищення ліміту використання інтернету за день чи за місяць.

При цьому питання, яку сімку вибрати для планшета, зазвичай не стосується таких моментів, як вартість дзвінків за хвилину і СМС, відправлених з даної карти оператора, так як, за статистикою, дзвонити по планшету або листуватися на мобільний телефон ніхто не буде, для цього застосовують особистий мобільний.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button