Різне

Які переваги натяжних стель

У сучасному світі існує незліченна кількість оздоблювальних матеріалів для стелі. У момент, коли проводиться ремонт, деколи дуже складно вибрати який саме використовувати. Сьогодні все частіше застосовуються натяжні стелі, це й не дивно в силу їх численних позитивних характеристик.

Ми торкнемося теми «Переваги натяжних стель» і постараємося зрозуміти, чому вони стали причиною такої підвищеної затребуваності в сучасному дизайні приміщень.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З історії

Вперше натяжні потоки з’явилися в античні часи, кілька тисячоліть тому. Історики вважають, що ці полотна тоді прикрашали житла місцевої знаті Єгипту. Через деякий час натяжні стелі були забуті. Нове життя вони отримали в минулому столітті в 60-і роки в Швеції.

Звідси вони і стали поширюватися по Західній Європі, а далі і по всьому світу. У виробництві натяжних стель особливо процвітали французи, тому дані якісні стельові конструкції ще називають «французькими».

Переваги

Типи (фактура) натяжних стель

На ринку будівельних матеріалів представлені наступні типи полотен для натяжних стель:

 • Матові. Найкраще підходять до класичного стилю приміщень, не мають ні блиску, ні глянцю.
 • Перламутрові. Створюють цікаве переливання відтінків.
 • Глянцеві. Такі полотна з ефектом дзеркального відображення.
[box type=”success”]ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Глянсову фактуру стелі неможливо відобразити іншими оздоблювальними матеріалами. А дзеркальна поверхня, що відбиває, як відомо, збільшує приміщення візуально.[/box]
 • Напівпрозорі. Нагадують матове скло.
 • Сатинові. Мають світловідбиваючий ефект.
 • Натяжні стелі з ефектом «Металік» і «Зоряне небо» (див. Також Натяжна стеля зоряне небо – рукотворне диво у вашому будинку).

Область застосування

Переваги натяжних полотен дозволяють їх застосовувати в приміщеннях практично будь-якого призначення, наприклад:

 • у житлових квартирах і будинках;
 • в розважальних центрах;
 • у приміщеннях адміністративного значення;
 • у спортивних закладах;
 • у навчальних дитячих закладах і т.д.

Очевидні переваги

Отже, під натяжними стелями мається на увазі натяжна конструкція – полотно, яке може бути виготовлене із двох видів матеріалу: плівки ПВХ (полівінілхлориду) і тканинних безшовних полотен .

Всі інші матеріали, які помилково називають натяжними стелями, такими не є.

Отже, поговоримо про переваги цього творіння людства.

Різноманітні форми, фактури і забарвлення натяжних стель дозволяють створювати унікальний дизайн в будь-якому стилі. Комбінування кольорів та фактур значно збільшує успіх на шляху до індивідуального оформлення кімнати. В цьому ви можете самі переконатися, коли http://orion-star.dp.ua/ для свого будинку чи квартири.

Висока екологічна чистота – перевага натяжних стель в тому, що застосовувати цей матеріал можна і в дитячих кімнатах. Даний матеріал не має запаху, не виділяє токсинів і шкідливих речовин, а також алергенів. Натяжні стелі, а саме їх складові, виключають скупчування статичної електрики на їх поверхні.
Цей оздоблювальний матеріал не запалюється і має найвищу ступінь пожежної безпеки М-1.

ПВХ плівка, з якої виготовляються натяжні стелі – високоміцна, і разом з тим, еластична. Поверхня цього матеріалу не боїться механічних пошкоджень і не тріскається. Все це свідчить про міцність полотен і довговічності (до 10 років), причому, за цей проміжок часу плівка не втрачає своїх початкових характеристик: зберігає колір, пружність, форму та інші властивості.

[box type=”success”]ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: У ході експерименту було доведено, що пробка від шампанського, відскочивши від пляшки в стелю, не залишила навіть сліду на натяжному полотні. Ймовірність пошкодження будь-якого іншого оздоблювального матеріалу від таких маніпуляцій гарантована.[/box]

Завдяки тому, що натяжні стелі водонепроникні, між полотном і базовою стелею не збирається конденсат. Це й перешкоджає розвитку усілякого грибка або цвілі в приміщеннях.

[box type=”success”]ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Висока вологостійкість натяжних полотен дає можливість монтувати їх в приміщеннях підвищеної вологості, наприклад, у ванних кімнатах, басейнах.[/box]

У разі затоплення зверху – натяжна стеля гарантовано витримає таке навантаження, а після зливу води прийме свою первинну форму.

21-01-15-foto-600x450-1 (2)

Установка натяжних стель відбувається швидко і легко, а це вагомий плюс в ремонті, який хочеться закінчити якнайшвидше. Також багато про що говорить відсутність бруду і пилу в процесі монтажу. В середнього розміру кімнаті монтаж такого полотна забирає всього пару-трійку годин.

Натяжну стелю запросто можна демонтувати, а після знову встановити без втрати її якостей.

Легкість догляду – одне з багатьох достоїнств даних стель. Ці дії здійснюються з використанням м’якої губки, змоченою у воді, можна з миючим засобом, який не містить спирту.

[box type=”success”]ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Все ж таки, для більшої гарантії, не слід використовувати при митті натяжної полотна чистячі порошки з абразивними частинками. Особливо, якщо довго натирати одне і те ж місце, можна пошкодити поверхню.[/box]

Висновок

Отже, перераховані вагомі переваги натяжних стель, які змусять багатьох зробити свій вибір на користь саме цього матеріалу. Залишається тільки сказати, що натяжні стелі – це ще й гідний матеріал для ексклюзивного дизайну


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button