Різні цікавинки

Історія компанії – Gerber (Ґербер)

foto_cikavosti_25.09.2014_resizedУ грудні 1939 року господар невеликого маркетингового агентства Йозеф Ґербер випадково увійшов в майстерню шорників. Оглядаючи виробництво продуктів зі шкіри, він був здивований ріжучою можливістю ножів, якими використовували шорники.

Він дізнався, що для даних ножів використовують високоякісну сталь від старих пил, і робить їх один майстер в штаті Орегон. Конкретно тоді, як прийнято вважати на фірмі, Ґерберу прийшла в голову відмінна думка. Через тиждень він відвідав даного ремісника й упевнився, що клинки його ножів просто чудові відносно ріжучих властивостей, хоча зовнішній вигляд їх не витримував практично ніякої критики. Він зі своїм асистентом з художньої частини виготовили ескіз більш красивого, на їх думку, ножа і домовилися з майстром про виробництво 24 таких екземплярів, щоб презентувати їх своїм клієнтам на Новий рік.

З цього випадку і стартувала історія виробництва знаменитих ножів Gerber. Компанія активно проводила політику встановлення міцних ділових контактів з уже іменитими професіоналами і залучення на роботу юних багатообіцяючих конструкторів і художників, які внесли вагомий внесок у підтримання марки компанії. Середина 60-х років ХХ століття. Gerber представляє ніж, який став знаковим символом війни у ??В’єтнамі – Mark II. Не можна не додати, що даний кинджал донині застосовують у своєму спорядженні деякі спеціалізовані частини армії Сполучених Штатів. Важливим елементом для ножа являється заточення леза, тому у компанії подбали про це, випустивши алмазне точіння http://exo-voyn.com.ua/, що відмінно загострить ваш улюбленний ніж.

Через два роки фірма представляє власну нову розробку Armor Hide – покриття для ножів, час затвердив якість даної технології – в даний момент його прийняли на озброєння майже всі фірми. У дев’яності Gerber виводить на ринок цілу плеяду продуктів: тут і прославлена ??модель розкладного ножа Gator, рукоять якого – в перший раз в галузі – була виконана з литого нейлону і кратона, і перші мультитули, які після появи на ринку взяли титул найкращих.

У 2002 році спільно з Біллом харс і Джеймсом Уотсоном, одним з отців SEAL Team 2, був розроблений військовий ніж Silver Trident клинок зроблений зі сталі 154СМ. Через рік на ринку був випущений Recoil Auto-Plier мультитул, який розкривається автоматично, після натискання на клавішу. Також, рукоять в ньому підпружиненна: даним інструментомможна трудитися однією рукою. Також для спеціалізованих підрозділів армії випускається автоматичний ніж Gerber Emerson Alliance, створений спільно з фірмою Emerson Knives, Inc.

Його, напевно, можна назвати найбільш популярним на даний момент: спільний проект бренду Gerber і Bear Grylls – британського мандрівника-екстремала, офіцера англійської спецназу SAS, найбільш юного британця, який підкорив вершини Гімалаїв і Евересту, аса в питаннях виживання, як у дикій природі, так і в цивілізації. Спільно зі експертами фірми вони придумали комплект виживання, який зараз включає в себе ножі виживання – як з фіксованим, так і зі розкладним лезом, унікальний мультитул, мачете – та інші продукти, що продукуються Gerber. Майже всі дослідження були представлені в масштабах серіалу «Вижити за всяку ціну» (Man vs Wild).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button