Поради

Особливості придбання квартири в новобудові: на що звернути увагу?

Придбання житла в новобудові має кілька важливих переваг у порівнянні зі вторинним ринком. Серед них – можливість отримати квартиру за більш доступною ціною, гарантована юридична чистота житла та відсутність сумнівного минулого, сучасне планування жилого простору тощо. Саме тому ми радимо звернути увагу на продаж квартир ЖК «Семицвіт» — елітному житловому комплексі, який відповідає потребам навіть найбільш прискіпливих покупців.

Як купити квартиру в новобудові та уникнути проблем і потенційних ризиків, пов’язаних з придбанням нерухомості? Нижче ви знайдете відповіді на ці запитання, а також кілька корисних порад.

Обираємо забудовника та вивчаємо досьє

Найкращий варіант для купівлі квартири в новобудові – це звернення напряму до забудовника без будь-якого посередництва. Такий підхід дає змогу зекономити кошти та отримати інформацію про майбутнє житло з перших рук.

Саме тому на початковому етапі потрібно знайти надійного забудовника та зібрати якомога більше інформації про нього. Щоб гарантовано купити якісне житло й не стати жертвою шахраїв, звертайте увагу на наступні нюанси:

  • Наявність інформативного сайту, на якому доступна детальна інформація про конкретний комплекс чи будинок, технології та матеріали, що використовуються у процесі зведення об’єкту. Наприклад, ЖК Семицвіт має чудовий сайт, що допомагає отримати потрібні відомості та швидко вибрати квартиру на свій смак.

  • Інформація про вже реалізовані проекти – гарантія серйозних намірів компанії та її порядності.

  • Відгуки клієнтів. Достатньо завітати на спеціалізовані форуми та ресурси, що публікують інформацію про недобросовісних забудовників, про надто довгий процес будівництва та інші відомості. І навпаки – гарні відгуки клієнтів значно піднімають рівень довіри до майбутнього партнера.

  • Наявність усіх документів, які необхідні для проведення будівництва. Ці папери допоможуть впевнитися, що зведення будинків ведеться у відповідності до діючого законодавства та не порушує його вимог.

Пам’ятайте: від правильного вибору забудовника залежить, як швидко ви отримаєте придбане житло у свою власність. Тому ретельно перевіряйте всю перераховану вище інформацію.

Ставимо підпис під договором та перевіряємо готове житло

Продаж квартир у новобудовах здійснюється на умовах договору, який обов’язково має містити у собі детальну інформацію про терміни закінчення будівництва та дату здачі об’єкту в експлуатацію, фіксовану вартість квадратного метру житла, умови розірвання угоди, терміни переоформлення квартири у власність покупця та інше. Якщо кожен з цих пунктів вас влаштовує, можна підписувати угоду.

Після того, як об’єкт буде зданий в експлуатацію, слід перевірити його на відповідність проекту, а також звернути увагу на важливі деталі:

  • Відповідність площі житла тим даним, які вказані у проектній документації.

  • Відсутність дефектів стін, стелі та підлоги, а також перегородок між окремими приміщеннями (які не передбачені проектом).

  • Належний стан інженерних комунікацій. Якість встановлених дверей та вікон, відповідність їх функціоналу проектним вимогам.

Усі ці поради допоможуть вам купити якісне житло, з яким не виникне проблем у майбутньому. Високий рівень сучасного будівництва забезпечує бездоганний комфорт на довгі роки.

Кнопка «Наверх»