Поради

Якісні брекети за доступними цінами

Шлях до гарної посмішки прокладено через ортодонтичне лікування, яке передбачає використання брекетів для корекції прикусу та вирівнювання зубного ряду. Брекет-система – це конструкція, яку встановлюють на тривалий час та фіксують як на зовнішній (вестибулярні брекети), так і внутрішній (лінгвальні брекети) поверхні зубів. Інтернет-магазині «Breket» пропонує широкий асортимент продукції, призначений для ортодонтичної індустрії, ціна на брекети, дуги та різноманітні інструменти – максимально доступна. В каталозі представлені сертифіковані товари від провідних європейських виробників.

Переваги сучасних брекет-систем

Створити гарну посмішку без брекетів неможливо, особливо якщо є виражені аномалії прикусу. Завдяки інноваційним технологіям ортодонтії, брекет-системи дозволяють впоратися з патологією, що виникла у трансверзальній площині, мова йде про перехресний прикус. Також брекети здатні виправити відсутність контакту між фронтальними або боковими зубами, коли між ними утворюється вертикальна щілина. Ознайомитися за сортиментом продукції магазину «Breket», можна за посиланням https://breket.com.ua/, тут легко оформити замовлення онлайн. Доставка товарів здійснюється по всій країні.

Механізм брекет-системи складається з таких елементів:

  • Безпосередньо самі брекети.
  • Атачмени.
  • Ортодонтична дуга.
  • Лігатура.

Також можна слід зауважити, що установка брекетів неможлива без додаткових елементів: клей для фіксації, кільця та кнопки, механічні тяги та багато іншого. Готова конструкція завдяки спрямованому тиску, сприяє корекції зубного ряду.

Плюси використання брекетів:

  • Допомагають дітям і дорослим.
  • Мінімум протипоказань.
  • Повністю можна усунути дефект.

Мінусом такого ортодонтичного лікування є потреба у ретельному догляді за брекетами.

Які є види брекетів?

Ідея використання механічних пристосувань для виправлення прикусу народилася ще в давнину та була популярною у єгиптян. Сучасні брекет-системи відрізняються високою якістю та різноманітністю:

  • Металеві брекети – економічні та міцні конструкції, що використовуються для лікування різних патологій прикусу. Єдиний недолік такого виду брекетів – їх помітно на зубах.
  • Керамічні брекети – вони невидимі та надійні. Вони практично непомітні на зубах, адже їх колір не відрізняється від тону зубної емалі пацієнта.
  • Сапфірові брекети – абсолютно прозорі, мають характерний блиск.

За способом фіксації брекети бувають: лігатурні (традиційні), самолігуючі (самолігатурні) брекети та лінгвальні. Тип коригувального апарату обирає лікар-ортодонт відповідно до особливостей кожного окремого випадку. Виправлення неправильного прикусу брекетами відбувається поступово, пацієнти до них звикають швидко.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button