Ґаджети

Як виправити зламаний екран Apple Watch

Продукція Apple відома своєю якістю збірки, можна купити айфон 12 бу (https://apptown.com.ua/product-category/used/iphone/iphone-12) і він буде відмінно працювати. Apple Watch не є винятком. Однак, оскільки це пристрій для носіння, він піддається впливу інших і суворіших умов. Розумний годинник розроблено так, що скло кришки дисплея виступає з основного корпусу, тому воно може легко тріснути під час щоденного використання. Якщо ви зламали екран свого Apple Watch і цікавитеся способами, як це виправити, ось що вам потрібно знати.

Ремонт екрана Apple Watch від Apple

Перше, що вам слід знати, це те, що Apple не ремонтує тріснутий дисплей Apple Watch. Натомість він надішле вам новий або відремонтований блок і повторно використає деталі старішої моделі на майбутніх відремонтованих годинниках.

По-друге, ремонт (або заміна) Apple Watch не проводиться в магазинах. Пристрої відправляються в авторизований ремонтний центр для ремонтних робіт. Навіть якщо ви передасте свій смарт-годинник авторизованому постачальнику послуг Apple або Apple Store, вони відправлять його поштою в авторизований ремонтний центр. Це так, навіть якщо Apple знає, що збирається замінити блок Apple Watch.

Через це ремонт Apple Watch може тривати довше, ніж ремонт інших пристроїв Apple, таких як iphone se 2020 бу і MacBook. У 2022 році Apple провела програму заміни екрану для окремих годинників Apple Watch Series 2 і 3, вироблених у період з вересня 2016 по 2019 роки. Для цього компанія зазначила, що тріщина зазвичай починалася з одного боку і продовжувалася навколо дисплея.

Скільки коштує заміна зламаного дисплея Apple Watch?

Оскільки стандартні умови гарантії Apple не поширюються на ремонт дисплея, усунення тріщини в авторизованому сервісному центрі може коштувати дорого. У США ціна позагарантійного ремонту Apple Watch коливається від 299 до 800 доларів США за моделі Apple Watch із кераміки та титану. Вартість ремонту Apple Watch SE трохи дешевша і становить від 219 до 249 доларів. Якщо у вас є Apple Watch Ultra, будьте готові доплатити за будь-який ремонт. Apple підрахувала, що ремонт екрану після закінчення гарантійного терміну коштуватиме 499 доларів США без урахування податків, а заміна батареї – 99 доларів. Ви можете отримати оцінку конкретної моделі Apple Watch на сторінці підтримки Apple.

У багатьох випадках позагарантійного ремонту було б доцільніше купити новий Apple Watch і здати старий пристрій на переробку. Це особливо вірно, якщо ваш Apple Watch дуже старий, оскільки ви можете перейти на новішу модель, заплативши трохи більше. Для будь-якого ремонту, який виконує Apple, вона надає 90-денну гарантію на обслуговування або до закінчення терміну дії стандартної гарантії Apple або покриття AppleCare. Якщо у вас є гарантія AppleCare+, вам пощастило, оскільки вона покриває випадкове пошкодження екрана. Щоб замінити екран, вам потрібно буде заплатити лише 69 доларів США (плюс податки) або 79 доларів США за Apple Watch Ultra, що є набагато розумнішим. Знову ж таки, ця заміна екрана, швидше за все, призведе до заміни всього блоку Apple Watch.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button