Поради

Яку ванну вибрати: чавунну, сталеву, акрилову або із кварилу?

В сучасних реаліях комфорт має велике значення. Важко не погодитись з тим, що у більшості із нас вечір після важкого трудового дня завершується розслабленим купанням у ванній, наповненій піною і гарячою водою. Саме тому важливо правильно вибирати ванну, щоб вона була практичною, вписувалась в інтер’єр і забезпечувала максимальну релаксацією.

Комфорт і задоволення від прийому водних процедур залежить від того яку саме ванну обирати, від її глибини, розміру, матеріалу виготовлення та дизайну.

Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти ванн і для того, щоб визначитись яка Вам підходить найбільше, потрібно дізнатись усі їхні плюси та мінуси.

За матеріалом ванни найчастіше бувають акрилові, чугунні, сталеві та кварилові.

  • Чугунні ванни славляться своєю найдійністю і довговічністю, бо створюються способом відливу із сплавів заліза, сірки, марганцю та кремнію і покриваються спеціальним подвійним шаром емалі. Перевага даного типу ванн в тому, що вони десятки років зберігають гарний вигляд, не потребують особливого догляду, не створюють шуму під час набирання води і мають здатність довгий час утримувати тепло. А от мінуси в тому, що немає великого вибору форм і розмірів таких ванн і вага конструкції
  • Ванни зі сталі являються чудовою альтернативою чугунним, але коштують дешевше. Зазвичай вони виготовляються із конструкційної або нержавіючої сталі. В якості захисту використовується акрилова емаль. Даний тип ванни можна підібрати по формі під будь-яку ванну кімнату . Плюсом також є невелика вага ванни. А от мінуси такі: шум при наповненні водою, ванна погано зберігає температуру, може прогинатись внаслідок тонких стінок.
  • Ванни із акрилу відрізняються цінами, міцністю, формою і матеріалом. Вони бувають абсолютно різними. Перевагами таких ванн є невелика вага конструкції, велике різноманіття, можливість легко відреставрувати зіпсовану поверхню і гарний показник утримання температури. Недостатком даного виду ванн є необхідність правильного і ретельного догляду, бо не всі миючі засоби підходять до акрилу і матеріал легко дряпається.
  • Ванни із кварилу появились зовсім нещодавно. Матеріал складається із акрилу і кварцового піску, внаслідок чого має гарний зовнішній вигляд і вписується в будь-який інтер’єр, окрім того має хороші показники міцності. Щоправда, ванни із кварилу мають велику вагу і дорого коштують.

Окрім цього існує ванна із підвищеним комфортом – гідромасажна. Однак, при покупці цієї ванни також слід врахувати такі деталі:

  • Габарити ванни і ванної кімнати.
  • Глибину, бо надто глибока ванна незручна і для дорослої людини.
  • Надійність процессора.

На сайті Dush.com.ua Ви можете переглянути всі можливі варіанти ванн і купити з доставкою по Києву або по всій Україні на будь-який смак і під будь-який інтер’єр.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button