Поради

Як правильно вибрати чоловічі шкарпетки?

Часто така деталь вашого костюма, як шкарпетки, залишаються без належної уваги. Але ж неправильно підібраний аксесуар у вигляді шкарпеток може зруйнувати навіть найбільш ретельно пророблений і елегантний образ. Крім того, не варто залишати без уваги і цілий ряд правил по тому, як носити шкарпетки і як їх правильно вибирати. На сьогоднішній день в діловому світі і навіть повсякденному житті неувага до цих правил може позначити Вас як некультурну людину.

Отже, існує 6 простих правил по правильному підбору шкарпеток:

Правило №1:

Колір чоловічих шкарпеток повинен відповідати кольору костюма, але бути трохи світліше кольору взуття.
Постарайтеся підібрати шкарпетки точно в колір штанів. У разі якщо цього не вдалося зробити, то варто вибрати шкарпетки на тон темніше штанів.

Якщо піджак відрізняється за фактурою і кольором від штанів, підбирайте шкарпетки до краватки або ременя. І в цьому Вам допоможе https://kolgot.net/shop/noski-golfy/mujskie-noski/ — великий вибір шкарпеток на всі смаки!

Правило №2:

Колір чоловічих шкарпеток повинен відповідати загальній гамі комплекту.
Шкарпетки повинні ідеально поєднуватися з костюмом незалежно від того чи переважає тепла або холодна колірна гамма.

Правило №3:

Костюми коричневих відтінків (від світло-бежевого до шоколадного) слід поєднувати з темними насиченими тонами шкарпеток — коричневий, бордовий, зелений.

Правило №4:

Довжина шкарпеток повинна бути такою, щоб при піднятті або згині ніг між штанами і шкарпетками не було видно оголену ділянку ніг.

Правило №5:

З шортами слід носити короткі спортивні шкарпетки, яких не буде видно у взутті.
Ні в якому разі не варто одягати шкарпетки для штанів разом з шортами, тому що це візуально зробить ногу коротше

Правило №6:

Сандалії і сланці з шкарпетками — неприпустиме поєднання! Також неприпустиме поєднання — літні шорти зі шкарпетками.

Крім описаних вище правил при виборі чоловічих шкарпеток також варто звернути увагу і на такі параметри, як:

  • розмір
  • матеріал

Розмір

Правильно підібраний розмір шкарпеток позбавить від можливого дискомфорту при носінні, а також дозволить ступні не напружувати м’язи при ходьбі.

Розмір шкарпеток, як правило, вказано на етикетці в см.

Існує 2 основних способи визначити потрібний розмір шкарпеток:

Самостійно виміряти довжину ступні. Це можна зробити, змалювавши ступні кожної ноги на аркуші паперу, а потім виміряти довжину малюнка лінійкою. В результаті Ви отримаєте цифру, яка буде відповідати розміру шкарпеток.

Матеріал

Найбільш якісні моделі шкарпеток виготовляються з тонкої вовни або стовідсоткової бавовни.

При цьому бавовна може бути мерсризована або звичайна. Мерсеризація бавовни — це спеціальна обробка, для поліпшення споживчих якостей виробу: підвищує міцність виробу, надає м’якість і шовковистість. Виріб добре вбирає вологу, має приємні тактильні відчуття.

При цьому не варто відкидати і можливість придбання шкарпеток, виготовлених з бавовни у поєднанні з штучними матеріалами. Шкарпетки, до складу яких входить еластин, мають підвищену міцність і еластичність, а значить краще сидять на нозі.

Варто також відзначити, що шкарпетки з бавовни більш тонкі, тому їх краще носити в теплу пору року. Шкарпетки з вовни або до складу, яких входить натуральна шерсть, краще відкласти до зими.

Таким чином, слідуючи описаним вище правилам Ви зможете правильно створити образ, а також відчувати себе комфортно незалежно від пори року.

Кнопка «Наверх»