Відео

Зграя косаток переслідує великих білих акул

Велику білу акулу найчастіше називають найстрашнішим хижаком в океані. «Вершина харчового ланцюжка», «безшумний вбивця» … Втім, природа в черговий раз довела, що навіть на абсолютного хижака знайдеться управа і він сам може стати здобиччю.

Океанолог Елтон Поллі опублікував у Facebook відео, де зграя косаток переслідує великих білих акул біля узбережжя Південної Африки. Зустріч відбулася біля острова Сіл в затоці Мосел на західному мисі, де мешкає близько 3000 бурих морських котиків:

Через велику кількість дичини (включаючи інших диких тварин, таких як пінгвіни), це популярне місце полювання великих білих акул, а також популярне місце візиту туристів, які хочуть побачити цих дивних істот. Правда, на цей раз косатки зіпсували акулам всю охоту. Дослідники не можуть сказати, чи був це акт цілеспрямованого нападу зграї, або ж так просто склалися обставини. Але ясно одне: в конфліктах великої білої акули й косатки у останньої є певна перевага.

На користь цього говорить і ряд недавніх досліджень, присвячених раціону морських хижаків. Вивчаючи вимиті на берег туші акул, океанологи звернули увагу на те, що косатки люблять поласувати їх печінкою – так що немає нічого дивного, що вони кинулися в атаку, помітивши свої улюблені ласощі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button