Ґаджети

З’явився застосунок, який показує стан забрудненості повітря

Розробники ЛУН Місто Air запустили iOS-віджет «Повітря NOW» для смартфона, за допомогою якого мешканці Львова та Києва зможуть стежити за якістю повітря. Віджет оновлюється в режимі реального часу та повідомляє про концентрацію шкідливого дрібнодисперсного пилу за вікном.

Фото: ЛУН Місто Air

Коли повітря чисте, віджет забарвлюється на екрані телефона в зелений колір, прийнятне — жовтий, нездорове для чутливих осіб — помаранчевий, нездорове для всіх — червоний. Віджет є у двох розмірах — малий і середній.

Перед початком роботи застосунку необхідно дати доступ до локації, так він повідомлятиме актуальні показники та змінюватиме їх під час пересування містом. Дані оновлюються автоматично. iPhone-віджет інформуватиме про якість повітря українською, англійською чи російською мовами, залежно від мови інтерфейсу.

Щоб установити віджет на iPhone, потрібно завантажити додаток «Повітря NOW» та обрати потрібний віджет. Завантажити безкоштовний застосунок на iPhone можна в AppStore.

Дані для віджета надає система моніторингу ЛУН Місто Air, а це понад 80 станцій у Київській агломерації та приблизно 20 — у Львові. Всі станції калібровані в лабораторії.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button