Ґаджети

Вчені попередили про нову небезпеку від смартфонів

Департамент охорони здоров’я США опублікував нові дані про небезпеку випромінювання стільникових телефонів і смартфонів.

Дослідники виявили суттєві витоки електромагнітного випромінювання і вирішили попередити користувачів. Департамент категорично наполягає на тому, щоб по можливості тримати пристрій на відстані від тіла.

«Фахівці в області охорони здоров’я отримали серйозний привід для побоювання щодо довгострокового та високоефективного впливу енергії, що виділяють стільникові телефони», — сказав представник департаменту. Нові дані з’явилися після того, як один з американських судів зобов’язав опублікувати раніше засекречені документи.

Рік тому професор Каліфорнійського університету в Берклі Джоел Московіц ініціював судовий процес, щоб домогтися публікації результатів досліджень того, як використання мобільних телефонів збільшує ризик виникнення пухлин.

За підсумками вивчення документів, медики рекомендують не тримати телефон в кишені, а при розмові — біля вуха протягом тривалого часу, скоротити час використання при поганому сигналі, і не тримати біля ліжка ночами. Також, було встановлено, що в рухомому автомобілі, автобусі чи поїзді, ваш телефон випромінює куди більше радіочастотної енергії, ніж зазвичай.

Разом з тим, експерти погоджуються з думкою, що людство на даному етапі недооцінює ризик від використання мобільних телефонів, в тому числі, за рахунок того, що виробники не проводять необхідних тестів на шкоду для здоров’я, а також часто приховують їх результати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button